Szukaj

Paulina Krupińska nosi moherowy sweterek w najmodniejszym kolorze sezonu. Ile kosztuje to cudo?

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska oczarowała widzów swoim niebieskim, moherowym sweterkiem. Gdzie go kupiła i za ile? Sprawdziliśmy.

Paulina Krupińska niedawno została nową prowadzącą Dzień Dobry TVN. Razem z Damianem Michałowskim regularnie pojawia się na wizji i uprzyjemnia widzom poranki. Z każdym odcinkiem nowa para prowadzących cieszy się coraz większą sympatią widzów. Świadczyć mogą o tym w większości przychylne komentarze pod adresem dziennikarzy, pojawiające się w mediach społecznościowych. Zanim zadebiutowali na antenie, doskonale wiedzieli, co chcą wnieść do śniadaniówki. O swoich planach opowiedzieli w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Wniesiemy siebie. Będziemy starali się być jak najbardziej blisko widza. Tak, żeby widzowie mieli poczucie, że nie stwarzamy żadnego dystansu. Chcemy, żeby rano włączali Dzień Dobry TVN i pili z nami herbatę, robili jajecznicę – przyznał Damian.

Paulina Krupińska w najmodniejszym kolorze tego roku

Prezenterka nie raz udowodniła, że jest prawdziwą ikoną mody. Zna najnowsze trendy i doskonale wie, co na siebie włożyć, żeby wyglądać spektakularnie. Najmodniejszym kolorem 2020 roku został okrzyknięty classic blue. Paulina niedawno pojawiła się w programie w ubrana w moherowy sweterek w klasycznym niebieskim kolorze. Na jego punkcie internautki dosłownie oszalały. Miss Polonia ponownie pokazała się w nim na Instagramie.

View this post on Instagram

A teraz wyobrażam sobie mój idealny początek dnia: wstaje porządnie wyspana????jest cisza, spokój???????? powolny poranek, piękny widok za oknem, dobre śniadanie????????, pyszna herbata☕️ i książka????. Tak wygląda wymarzona wersja, ale od ponad dwóch tygodni o spokoju i ciszy mogę pomarzyć (pewnie jak każdy, kto ma dzieci ????)…nie narzekam, bo widok za oknem się zgadza oraz moje wyspanie. Wyjaśnię dlaczego: wg. badań @sanofipolska brak wartościowego snu powoduje wahania nastroju (deklaruje to prawie 60% Polaków), trudności w myśleniu i koncentracji (aż połowa). W momencie mojego największego wyzwania zawodowego i pobudki o 5 rano???? stawiałam na #novanoc który zdał test na 6, mimo czasem krótszego snu niż zazwyczaj, budziłam się wypoczęta i zregenerowana 🙂 Jeszcze teraz rodzice muszą być wyspani aby mieć dużo siły na domowy sajgon ze swoimi dziećmi. Nie możemy zapominać również o tym, że sen jest karmicielem nie tylko naszej psychiki , ciała, ale również układu odpornościowego ???????????? A Wy dzisiaj się wyspaliście? Jesteście gotowi do działania, do rysowania, do nauki, na tor przeszkód, na budowanie klockami, na skoki z kanapy, gotowanie jak w najlepszej restauracji, sprzątanie, pranie, prasownie, i co tam jeszcze Nas spotka ? ???????????? #poranek #ciszaispokoj #marzenie #ŚwiatowyDzieńSnu #WorldSleepDay #WorldSleepMonth #problemyzesnem #ad

A post shared by Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska) on

Udało nam się odszukać dla Was ten sweterek. Okazało się, że jest model polskiej marki odzieżowej La Gabrielle. Moherowy sweterek na stronie sklepu kosztuje 599 złotych i jest w kilku kolorach.

Amerykański Instytut Pantone, który jest ekspertem w zakresie kolorów, określił classic blue kolorem roku 2020.

Żyjemy w czasach, które wymagają zaufania i prawdy. Ten rodzaj trwałości i pewności odzwierciedla kolor roku 2020 PANTONE Classic Blue, solidny i niezawodny niebieski odcień, na którym można zawsze polegać – uzasadnia  Leatrice Eiseman, dyrektor w Pantone Color Institute.


Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska prowadzącą sobotni odcinek Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska prowadzącą sobotni odcinek Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×