Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Natalia Siwiec najlepiej ubraną gwiazdą na urodzinach gazety! Kreacja, buty, torebka… Komplet jak z wybiegu!

Natalia Siwiec - Party urodziny, 10 lat (2017)


Natalia Siwiec na Party 10 lat

10 urodziny magazynu Party były sporym medialnym wydarzeniem. Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada polskich gwiazd show-biznesu, które przybyły żeby świętować razem z czasopismem. Pośród artystów z estrady, projektantów, muzyków i aktorów nie mogło zabraknąć modelek – piękna Natalia Siwiec, która niedawno została mamą małej Mii przybyła na imprezę w niesamowitej stylizacji i zawojowała koleżanki!

Skłócone ze sobą Justyna Steczkowska i jej siostra Agata na jednej imprezie! Stoczyły ze sobą pojedynek na stylizacje!

Siwiec tego wieczoru zdecydowała się na kreację wprost z atelier Marlu. Soczysta czerwień jej sukienki kontrastowała z wyraziście różowymi elementami i niewątpliwie rzucała się w oczy – trudno byłoby znaleźć kogoś, kto nie zwrócił uwagi na tę krzykliwą, choć czarującą stylizację modelki. Materiał ciągnął się za Natalią po ziemi, ale odważne rozcięcie w całej krasie ukazywało światu zgrabne nogi młodej mamy.

W okolicach biodra znajdowało się fantazyjne drapowanie z różowego materiału, a asymetryczna góra odsłaniała ramiona i wyjątkowo skromny jak na Siwiec dekolt.

Stylizację dopełniały ogniście czerwone szpilki zapinane nad kostką i kopertówka w kształcie ust, która jest hitem tego sezonu. Włosy ułożone w romantyczne fale niestety nie wszystkim pasują, ale Natalia doskonale wie, że świetnie zgrywają się z rysami jej twarzy i delikatnym makijażem. Swoją stylizację piękna ambasadorka Indigo uzupełniła oczywiście eleganckim manicure w odcieniu nude o nazwie Can’t Speak French.

Ta kreacja zdecydowanie przejdzie do historii. Jak wam się podoba?

Gwiazdy na 10 urodzinach gazety: Natalia Siwiec, Magda Gessler, Michał Szpak, Gosia Andrzejewicz, Paulina Sykut

Natalia Siwiec - Party urodziny, 10 lat (2017)

Natalia Siwiec – Party urodziny, 10 lat (2017)

Czy Natalii Siwiec pasuje nowa fryzura?Komentarzy: 2


Gość | 20 października 2017, 01:27

Przecież ona w ciąży nie była….


Gośćtessa | 19 października 2017, 23:55

wyglada swietnie i brawo za dzieciatko


Dodaj komentarz
×