Szukaj

Melania Trump w nieciekawym sweterku i płaskich butach wspiera Czerwony Krzyż. Ratowały ją tylko spodnie

Melania Trump czerwony krzyż

Melania Trump czerwony krzyż

Melania Trump w płaskich butach i obcisłych spodniach wspiera Czerwony Krzyż

Melania Trump uważana jest za prawdziwą ikonę stylu i wyrocznię w kwestiach modowych. Od kiedy objęła „urząd” Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych, zachwycała swoimi stylizacjami i udowadniała, że nie trzeba mieć dwudziestu lat, żeby wyglądać jak wybiegowa modelka. Wszystkie jej outfity są zawsze doskonale przemyślane i nie ma w nich miejsca na żadną wpadkę. Trudno więc powiedzieć co stało się z wyglądem Melanii podczas spotkania Czerwonego Krzyża, w którym wzięła niedawno udział.

Pierwsza Dama, która zwykle stawia na stylizacje podkreślające jej obłędną sylwetkę i szpilki, wysmuklające całe ciało w naturalny sposób, tym razem postanowiła odpuścić sobie szyk i elegancję, z którymi jest utożsamiana. Zamiast efektownej sukienki lub garnituru, w których wygląda jak milion dolarów, zdecydowała się na granatowy sweterek z czerwonymi i beżowymi ozdobnikami na ramionach, w którym jej sylwetka nieco zginęła.

Do felernego sweterka dobrała płaskie balerinki w czerwonym odcieniu, włosy w swoich flagowych lokach pozostawiła rozpuszczone, a makijaż jak zwykle skupił się na podkreśleniu spojrzenia. Jej look zdecydowanie ratowały spodnie. Czerwone, o prostym kroju ale odpowiednio obcisłe by wyeksponować zgrabne nogi, przyciągały spojrzenia i łagodziły nieco wrażenie, że wybierając swoją stylizację zwyczajnie się spieszyła.

W ogólnym rozrachunku nie wyglądała źle, ale wszyscy, którzy śledzą na bieżąco jej stylizacje wiedzą, że mogło być o wiele lepiej.

A co wy o tym sądzicie?

Celine, Dior, Balenciaga… Marina Łuczenko na mecz Szczęsnego wystylizowała się drożej niż Melania Trump. Efekt powala!

W willi Woźniaków-Staraków jest jak w Białym Domu! Agnieszka ma taki sam gust jak Melania Trump!

Melania Trump wracała do Białego Domu w środku nocy. Paparazzi przyłapali ją prawie pod samymi drzwiami!


Melania Trump wspiera Czerwony Krzyż

Melania Trump wspiera Czerwony Krzyż

Melania Trump wspiera Czerwony Krzyż

Melania Trump wspiera Czerwony Krzyż

Melania Trump wspiera Czerwony Krzyż

Melania Trump wspiera Czerwony Krzyż

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×