Szukaj

Biust Małgorzaty Rozenek prawie rozerwał jej pasiastą mini! Na konferencji prasowej wyglądała jak bogini seksu!

Małgorzata Rozenek w pasiastej mini

Małgorzata Rozenek na konferencji prasowej

Małgorzata Rozenek nie ma za sobą łatwych dni, ale najwyraźniej nie pozwoliła, by to wpłynęło na jej profesjonalizm i wygląd, nie mówiąc o harmonogramie zawodowym, który w ostatnich tygodniach jest bardzo napięty. Gwiazda realizuje jeden tajny projekt za drugim, ale absolutnie nie widać po niej zmęczenia. Wręcz przeciwnie – na konferencji prasowej, na której prezentowała sygnowane swoim nazwiskiem perfumy, gwiazda wyglądała jak bogini.

To nie była jej najbardziej skomplikowana stylizacja. Tym razem Rozenek postawiła na skrajny minimalizm, zawierzając swój wygląd nie imponującej kreacji, a doskonale dobranemu zestawowi, którego prostota była wprost urzekająca. Perfekcyjna zdecydowała się na pasiastą mini z golfem; połączenie białego materiału i srebrnego materiału jeszcze nigdy nie zawiodło. Dzięki takiej kombinacji look wyglądał świeżo i dziewczęco, ale jednocześnie był bardzo glamour.

Sukienka doskonale podkreślała godną podziwu sylwetkę Rozenek i była tak obcisła, że mogłaby być drugą skórą. Małgorzata wyeksponowała opalone nogi w białych szpilkach z ćwiekami i było to świetne posunięcie – nie od dziś wiadomo przecież, że biel pięknie podkreśla opaleniznę, ale nie wygląda przy tym tandetnie.

Rozenek nie zdecydowała się również na biżuterię, której zwykle ma na sobie sporo. Nie licząc skromnego, srebrnego pierścionka na lewej dłoni, nie miała na sobie nic błyszczącego. Włosy pozostawiła rozpuszczone i proste, a jedynym mocnym akcentem w jej makijażu były bardzo wytuszowane rzęsy.

Musicie przyznać, że minimalizm bardzo jej służy. Można ją lubić lub nie, ale stylu nie sposób odmówić.

„Rozenek ma dwie twarze”. Patrycja Wieja bez skrupułów oceniła swoją dawną mentorkę [WIDEO]

Skąpana w czerwieni Małgosia Rozenek powróciła na salony! Dawno nie pokazała takiej klasy

Gwiazdy na urodzinach portalu o urodzie: Małgorzata Rozenek, Julia Wieniawa, Agnieszka Woźniak-Starak, Marcelina Zawadzka


Czy Małgosia Rozenek jest polską Victorią Beckham?

×