Szukaj

Rozenek uwielbia luksus, ale chętnie zagląda też do Zary. Jej ultramodny ciuszek pokocha każda stylowa kobieta

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek pojawia się ostatnio na premierze najnowszej książki autorstwa swojego menedżera. Zachwyciła wszystkich obecnych swoją stylizacją. Szczególną uwagę zwracała spódniczka, podkreślająca jej szczupłe nogi.

Małgorzata Rozenek wraz z Radosławem Majdanem po wielu próbach doczekali się wspólnego synka. Ich pociecha przyszła na świat 10 czerwca. Para radosną nowiną podzieliła się z fanami na Instagramie, a mały Henio momentalnie stał się internetową gwiazdą. Od tej pory fani z niecierpliwością czekają na kolejne zdjęcia z maluszkiem. Z powodzeniem można ogłosić go także królem kolorowej prasy.

Małgorzata chętnie dzieli się swoim macierzyństwem w sieci. Nie ma problemu z publikacją rodzinnych zdjęć. Zabiera także swoje pociechy na wydarzenia publiczne, szczególnie te bliskie jej sercu. Ostatnio wybrała się z nimi na premierę książki Chciałbym nigdy cię nie poznać napisanej przez jej menadżera i bliskiego przyjaciela – Wiktora Krajewskiego. Wszyscy obecni byli pod wrażeniem jej stylizacji. Za spódnicę zapłaciła naprawdę niewiele.

Małorzata Rozenek prezentuje nogi w spódniczce z Zary za niecałe 100zł

Małgorzata Rozenek lubi wybierać luksusowe marki, ale nie stroni także od ubrań, które z łatwością można nabyć w popularnych sieciówkach i to za niewielkie kwoty. Białą spódniczkę z kieszeniami i wysokim stanem gwiazda kupiła w Zarze za 99,90 złotych. Podobnie jak oversizowa białą koszulę, która także jest dostępna tym samym sklepie za 139,90 złotych. W całej stylizacji wyglądała obłędnie, nie wydając przy tym majątku.

Oczywiście nie zapomniała także o dodatkach. Te już nie były tak tanie i raczej nie są dostępne dla przeciętnej kobiety. Jej torebka Burberry to koszt ponad 4000 złotych, jednak dla fanek jej stylu mamy dobrą wiadomość. Z łatwością można znaleźć tańsze odpowiedniki i to nawet już od 60 złotych.

Całą stylizację szczęśliwa mama podkreśliła, zakładając na nogi białe kowbojki w stylu Texas Girl, które wciąż są bardzo popularne. Pokochały je miłośniczki mody na całym świecie.


Koszula Zara Małgorzaty Rozenek

Koszula Zara Małgorzaty Rozenek

Spódniczka Zara Małgorzaty Rozenek

Spódniczka Zara Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek z Heniem na premierze książki Wiktora Krajewskiego

Małgorzata Rozenek z Heniem na premierze książki Wiktora Krajewskiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×