Szukaj

Bal TVN 2019: Małgorzata Rozenek w najoryginalniejszej sukni wieczoru! Będą o niej mówić latami!

Małgorzata Rozenek-Majdan na Balu TVN 2019 znowu nie zawiodła oczekiwań i zaszalała z kreacją. Zaczynamy się już powoli przyzwyczajać, że gwiazda zakłada niebanalne kreacje. Zobaczcie sami.

Małgorzata Rozenek-Majdan, to jedna z tych gwiazd, które nie boją się stawiać na odważne stylizacje. Czy to klasyczna sukienka, czy modowe szaleństwo, jak na przykład, doczepiane, kolorowe warkocze – noszone przez Małgosię, nabiera charakteru i sensu. Jakby nie było, nie można koło niej przejść obojętnie. Co wybrała na Bal TVN-u?

Zobacz: Bal TVN 2019. Najpiękniejsze kreacje gwiazd: Edyta Górniak, Anna Lewandowska, Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na Balu TVN 2019

Małgosia wybrała sukienkę od Evy Minge. Nietuzinkowa kreacja, od niebanalnej projektantki, noszona przez przepiękną kobietę. Cekinowa, czarna suknia, o kroju syreny, przepięknie podkreślała idealną figurę Rozenek, a gorsetowa góra idealnie eksponowała dekolt. Bogaty, zdobiony piórami dół, efektownie kończył kreację, przypominając suknie z parkietów konkursów tanecznych.

Eleganckie, długie rękawiczki, nadawały stylizacji charakteru retro, nawiązując do lat 30-tych XX w. Kropką nad i była jednak biżuteria. Małgosia Rozenek na bal TVN 2019 wybrała subtelny naszyjnik, a wysoko upięte włosy ozdobiła diademem. Za jej fryzurę odpowiada Kajetan Góra.

Królewska stylizacja.

Rozenek towarzyszył Radosław Majdan w garniturze marki Occhiello.

Zobacz: Bal TVN 2019: Kinga Rusin najpiękniejszą gwiazdą wieczoru! Królowa mogła być tylko jedna!

Kim jest Ewa Minge, autorka sukni Małgorzaty Rozenek?

Ewa Minge, to jedna z najbardziej znanych i cenionych w Polsce i na świecie projektantek mody. Od 1994 zajmuje się modą i luksusowym wzornictwem przemysłowym, zwłaszcza tworzeniem ubrań i akcesoriów.

Jest właścicielką marki EVA Minge, która odniosła międzynarodowy sukces. Swoje ubrania pokazywała na światowych wybiegach, m.in. w Paryżu, Mediolanie, Rzymie czy w Nowym Jorku.

Zobacz: Bal TVN 2019: Anna Lewandowska dawno nie wyglądała tak pięknie! Ona wie, jak rozpalić zmysły!


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Bal TVN 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Bal TVN 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na Balu TVN 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na Balu TVN 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wspólnie na Balu TVN 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wspólnie na Balu TVN 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×