Dawno nie widzieliśmy tak fantazyjnych butów na polskich salonach. Małgorzata Kożuchowska założyła je do sportowej bluzy i eleganckiej spódnicy

Małgorzata Kożuchowska stylizacja Druga szansa

Małgorzata Kożuchowska stylizacja Druga szansa

Małgorzata Kożuchowska w butach FENDI za 5 tysięcy złotych

O tym, że Małgorzata Kożuchowska ma status ikony stylu w Polsce wiadomo nie od dziś. Aktorka może poszczycić się wyróżnieniami w najbardziej prestiżowych plebiscytach organizowanych przez branżę mody, ponadto jest muzą kilku topowych projektantów, co jest absolutną rzadkością w polskim show-biznesie. Dla Kożuchowskiej tworzą Dawid Woliński, Gosia Baczyńska i Maciej Zień.

Małgorzata z dumą promuje talent polskich designerów, których kreacje zakłada na czerwone dywany. Często jednak swoje looki uzupełnia o dodatki zagranicznych luksusowych marek. Kożuchowska szczególnie uwielbia inwestować w buty, których w swojej kolekcji ma naprawdę sporo. Na półkach w jej garderobie dumnie połyskują dzieła Christiana Louboutina, Nicholasa Kirkwooda, Prady czy polskiej marki Badura. Ostatnio swoją kolekcję aktorka powiększyła o parę cudnych, czarnych szpilek na biało-czarnym obcasie zaprojektowanych przez włoski dom mody Fendi, które zdobione są rzędem pereł.

Podczas spotkania promującego nowy sezon serialu Druga szansa, Kożuchowska wystąpiła w sportowym bomberze Lookbook, do którego dobrała ołówkową spódnicę, biżuterię Swarovskiego i szałowe buty. Za ten mocny dodatek trzeba zapłacić całkiem sporo, bo aż 5 tysięcy złotych. Cena jednak nie powinna grać roli dla wytrawnych fashionistek, dla których liczy się efekt, a ten gwiazda kina uzyskała w stu procentach.

Zdjęcia w galerii.

Małgorzata Kożuchowska wreszcie to zrobiła! Pochwaliła się aferparty w swoim mieszkaniu!

Małgorzata Kożuchowska na ramówce TVP jak powabna nastolatka! Dla niej czas się zatrzymał

Małgorzata Kożuchowska oszalała na punkcie tej sukni. Fani za to nie do końca: “Widać niedociągnięcia”


Małgorzata Kożuchowska promuje serial Druga szansa

Małgorzata Kożuchowska promuje serial Druga szansa

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska promuje serial Druga szansa

Małgorzata Kożuchowska promuje serial Druga szansa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×