Księżna Kate w zwiewnej sukni na gali. Tym razem spojrzenia kradł książę William. Wszystko za sprawą stylizacji

Księżna Kate i Książę William - Earthshot Prize Award 2021

Księżna Kate i Książę William - Earthshot Prize Award 2021

Księżna Kate i książę William wzięli udział w pierwszej gali Earthshot Prize Award. Oboje prezentowali się nienagannie, jednak to na stylizacji następcy tronu brytyjskiego skupiona była cała uwaga zgromadzonych. 

Książę William księżna Kate od lat są nierozłączni. Syn księcia Karola zawsze może liczyć na wsparcie małżonki. Poznali się jeszcze na studiach i na początku nic nie wskazywało na to, że zrodzi się między nimi płomienne uczucie. Potem zaczęli spotykać się regularnie. Na początku związku musieli pokonać wiele przeszkód, w tym zerwanie, do którego doszło jeszcze przed ślubem. W krótkim czasie zrozumieli, że jednak są sobie pisani i na oczach całego świata powiedzieli sakramentalne tak. Od tamtej pory zakochani spełniają się nie tylko w roli małżonków, ale i rodziców. Dwa lata po ślubie powitali na świecie George’a, a zaraz po nim Charlotte Louisa.

Wnuk królowej Elżbiety wielokrotnie udowodnił, że doskonale wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków. Od dawna jest ulubieńcem Brytyjczyków, którzy najchętniej posadziliby go na tronie zaraz po niej. Odkąd na świecie wybuchła pandemia koronawirusa wraz z żoną przejęli większość obowiązków monarchini, przez co regularnie uczestniczą w ważnych spotkaniach oraz imprezach. Zawsze są idealnie przygotowani do wystąpień oraz zachwycają zgromadzonych eleganckimi kreacjami.

Księżna Kate i książę William na gali Earthshot Prize Award

W niedzielny wieczór odbyła się pierwsza edycja gali Earthshot Prize Award, podczas której wyłoniono pięciu zwycięzców, których rozwiązania w istotny sposób przyczyniają się do ochrony środowiska. Nagrodę w wysokości 1 mln funtów przyznaje Fundacja Królewska z siedzibą w Londynie. Inicjatorami tego wydarzenia są książę WilliamDavid Attenborough. Na tę chwilę wiadomo, że będzie ono odbywało się do 2030 roku.

Nagroda Earthshot polega na wykorzystaniu tego optymizmu i pilnej potrzeby znalezienia rozwiązań niektórych z największych problemów środowiskowych na świecie. Wierzymy, że ta dekada to jedna z najważniejszych dekad dla środowiska […]. Musimy mieć nadzieję, musimy mieć trochę optymizmu na poprawę obecnej sytaucji. To są ciężkie czasy dla środowiska. Ale wierzę w ludzką pomysłowość i wierzę, że młodsze pokolenia nie zniosą tego braku nadziei – powiedział The Guardian książę William.

Na gali rozdania nagród pojawiło się wiele osób, jednak uwaga wszystkich była skupiona na Cambridge’ach. Księżna Kate włożyła zwiewną sukienkę w kolorze liliowym projektu Alexandra McQueena. Wąską talię kreacji podkreślił złoty pasek. Zdecydowała się na rozpuszczone włosy, a delikatnie pofalowane końcówki podkreśliły jej naturalne piękno. Całość dopełniła długimi kolczykami z przezroczystym kamieniem, a na jej palcu nie mogło zabraknąć okazałego pierścionka zaręczynowego. To nie pierwszy raz, gdy możemy zobaczyć ją w tej sukni – miała ją na sobie w 2011 roku na uroczystej kolacji zorganizowanej w Los Angeles, która odbyła się z okazji rozdania nagród BAFTA.

Na szczególną uwagę zasługuje jednak stylizacja księcia Williama. On także wyciągnął z szafy „stare ubrania”. Zazwyczaj podczas publicznych wystąpień ma na sobie koszulę, jednak tym razem zamienił ją na elegancki golf, który zestawił z welurową kamizelką w kolorze butelkowej zieleni, którą miał na sobie podczas jubileuszowej gali Centrepoint w 2019 roku w Londynie. Całość dopełniły ciemne spodnie od garnituru oraz lakierowane pantofle. Na jego nadgarstku lśnił srebrny zegarek z czarną tarczą.

Jak oceniacie stylizacje Cambridge’ów?


Księżna Kate i Książę William - Earthshot Prize Award 2021

Księżna Kate i Książę William - Earthshot Prize Award 2021

Księżna Kate i Książę William - Earthshot Prize Award 2021

Księżna Kate i Książę William - Earthshot Prize Award 2021

Komentarze

  • jacek.redaktor pisze:

    Roksana jak sama mówi nikogo nie szuka na siłę. To bardzo mądra i rozsądna dziewczyna. Obecnie skupia się na karierze wokalnej oraz na nauce. Jest uczennica trzeciej klasy szkoły średniej, ma indywidualny tok nauczania i świetnie się uczy. Pamietajmy również, że druga szkola jest dla niej scena – wokal, taniec, choreografia – tego wszystkiego uczyłaby się przecież w szkole o profilu artystycznym. Tyle że tutaj uczy się od najlepszych.

  • Gość pisze:

    Naprawdę bardzo ładnie się prezentują oboje

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×