Szukaj

Mroczna Katarzyna Warnke koncertowo zakpiła sobie z polskich celebrytek! Na imprezie gazety straszyła jak prawdziwa „blachara”!

Katarzyna Warnke Flesz Fashion Night 2018

Katarzyna Warnke straszy na Flesz Fashion Night

Podczas dzisiejszego wieczoru po raz siódmy odbyła się gala o nazwie Flesz Fashion Night. Podczas tego medialnego wydarzenia modowego swoje kreacje zaprezentowali najlepsi polscy projektanci, którzy specjalnie na ten wieczór zaprojektował kreację haute couture dla towarzyszących im muz. Wśród licznie zgromadzonych gwiazd na czerwonym dywanie pojawiła się jedna z najlepszych współczesnych polskich aktorek, zjawiskowa jak zawsze Katarzyna Warnke.

Kasia nie zawiodła, nie sposób było ją przeoczyć na czerwonym dywanie. Gwiazda bowiem pojawiła się w zmysłowej czarnej długiej kreacji, która do granic możliwości odsłoniła przepiękne ramiona i dekolt aktorki. Jednak nie to wzbudziła największe zainteresowanie fotoreporterów. Kasia zaserwowała sobie bowiem spektakularne napisy na ciele. Jej szyja, dekolt, plecy, ramiona były pokryte sugestywnymi wyrazami w formie hasztagów:

Głupia, Naiwna, Brzydka, Pusta, Blachara, Cwaniara…

Do tego ekscentrycznego looku Katarzyna dopasowała równie wyzywający makijaż, jej oczy pokryte były czarnym cieniem, zatem w efekcie Kasia Warnke wyglądała obłędnie zmysłowo, jak z mrocznego horroru!

Jesteśmy pod wrażeniem, a Wy?

Gwiazdy na Flesz Fashion Night 2018: Kożuchowska, Woźniak-Starak, Herbuś, Wieniawa, Siwiec, Zielińska, Wendzikowska [DUŻO ZDJĘĆ]

Tego jeszcze nie było! Małgorzata Kożuchowska seksowniejsza od Natalii Siwiec! Jej prześwitująca kreacja pobudza wyobraźnię!

Ciążowe krągłości Anny Wendzikowskiej w śliwkowej sukni główną atrakcją na imprezie magazynu!


Kasia Warnke – Flesz Fashion Night 2018

Kasia Warnke – Flesz Fashion Night 2018

All-ONS_1063469535-DSC
All-ONS_1063469536-DSC

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×