Szukaj

Internautki oszalały na widok bikini Joanny Opozdy. Taki sam ma Dua Lipa. Ile kosztuje?

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda i Antek Królikowski są na pierwszych wspólnych wakacjach. Aktorka zapozowała do zdjęcia w modnym, plecionym bikini. Wiemy ile kosztuje.

Asia Opozda i Antek Królikowski nie kryją się już ze swoim uczuciem. Wręcz przeciwnie, od jakiegoś czasu bardzo chętnie dzielą się swoim szczęściem z całym światem. Publikują posty, w których relacjonują, jak spędzają wolne chwile. Aktualnie są na pierwszym, wspólnym wyjeździe i nie posiadają się z radości. Joanna udostępniła zdjęcie wprost z wakacyjnego wypoczynku. W oryginalnym bikini wygląda, niczym prawdziwa gwiazda.

Joanna Opozda super modnym, szydełkowym bikini

Związek Joanny i Antka był dla wszystkich zaskoczeniem, jednak para momentalnie zawładnęła mediami. Nic dziwnego, gdyż Opozda należy do pięknych kobiet, o słowiańskim typie urody i niejeden mężczyzna dałby wszystko by mieć ją u swego boku. Jeśli chodzi o oficjalne wyjścia, to aktorka należy do kobiet, które dobrze wiedzą, co aktualnie obowiązuje w modzie.

Podczas wernisażu Zmień Spojrzenie pokazała się ubrana w elegancką czerń. Ciemną kurtkę połączyła ze skórzanym topem odkrywającym jej szczupły brzuch. Na nogach miała dopasowane spodnie oraz sandałki na obcasie. Do tego na twarzy gościł delikatny makijaż, który idealnie podkreślał urodę Asi.

Teraz młoda gwiazda postanowiła pokazać się w bardziej urlopowej stylizacji. Dodała zdjęcie, na którym pozuje w słomkowym kapeluszu i bardzo modnym, szydełkowym bikini. Podczas wakacji zrezygnowała z makijażu, jednak nie zapomina o odpowiedniej ochronie skóry i regularnie używa kremów z filtrem przeciwsłonecznym. Trzeba przyznać, że nawet na plaży wygląda stylowo.

View this post on Instagram

Wakacje 2020 🌴☀️

A post shared by joanna opozda (@asiaopozda) on

Szydełkowa góra bikini natychmiast przyciągnęła uwagę internautów. Gwiazda międzynarodowej sławy Dua Lipa również pokochała ten styl. Egzemplarz, który ma na sobie Joanna, pochodzi z firmy Delmaar i kosztuje około 700 złotych. Trzeba przyznać, że aktorka ma oko do perełek.


Joanna Opozda

Joanna Opozda

Strój Joanny Opozdy

Strój Joanny Opozdy

Strój Joanny Opozdy

Strój Joanny Opozdy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×