Szukaj

Cannes 2019: Agata Nizińska szaleje ze stylizacjami! Była galowa suknia, teraz czas na trochę seksapilu!

Agata Nizińska promuje się na festiwalu w Cannes. W sobotę pojawiła się na premierze filmu Les Siffleurs. Tym razem czarną suknię wymieniła na czarny garnitur. Zobacz, jak wyglądała.
Agata Nizińska - czerwony dywan

Agata Nizińska - czerwony dywan

Agata Nizińska kilka dni temu zadebiutowała na festiwalu filmowym w Cannes 2019, czym pochwaliła się na Instagramie. Wnuczka Wojciecha Pokory w swojej pierwszej wieczorowej kreacji wyglądała jak klon jednej z najpiękniejszych kobiet naszych czasów, Angeliny Jolie. Piękna kreacja, perfekcyjny makijaż, pewna siebie poza, a do tego zniewalająca uroda – tyle wystarczyło, by Polka przyćmiła największe tuzy światowego show-biznesu.

Dla Agaty jedno wystąpienie na czerwonym dywanie w Cannes to za mało. Aktorka wkroczyła na niego ponownie. Tym razem udała się na sobotnią premierę filmu Les Siffleurs, który obejrzała ubrana w granatowy garnitur ozdobiony dużym paskiem podkreślającym jej szczupłą sylwetkę, spod marynarki dyskretnie wystawał czarny stanik, który dodał całości nieco pieprzu. Nizińska swój wieczorowy komplet uzupełniła czarnymi szpilkami i lakierowaną kopertówką ze złotym zapięciem w kształcie znaku Yves Saint Laurent. Całość zasługuje na aplauz, którego zresztą nie szczędzili jej fani. Już teraz w internecie można przeczytać komentarze pełne ochów i achów pod adresem śpiewającej aktorki o ormiańskich korzeniach.

Nizińska jest kolejną piękną wizytówką polskich kobiet i naszego show-biznesu w Cannes, w którym roi się od przedstawicieli branży rozrywkowej z całego świata. Jak tak dalej pójdzie, to o współpracę z aktorką będą zabiegać najlepsi, czego oczywiście życzymy.

Zdjęcia drugiej canneńskiej stylizacji Nizińskiej znajdziecie w galerii. Jej look możecie ocenić głosując w naszej sondzie.

Zobacz: Cannes: Nick Jonas i Priyanka Chopra zachwycili na czerwonym dywanie. Oto najpiękniejsza para wieczoru!

Zobacz: Cannes 2019: Helen Mirren w nowej fryzurze i obłędnej kreacji! Ambasadorka L’Oréal Paris wie, jak zachwycić!

Zobacz: Cannes 2019: Anja Rubik na imprezie Vanity Fair wyglądała lepiej niż na czerwonym dywanie. Ta kreacja to istne cudo!


Agata Nizińska - Les Siffleurs, Cannes 2019

Agata Nizińska - Les Siffleurs, Cannes 2019

Agata Nizińska - wieczorowy makijaż, Cannes 2019

Agata Nizińska - wieczorowy makijaż, Cannes 2019

Agata Nizińska - na czerwonym dywanie, Cannes 2019

Agata Nizińska - na czerwonym dywanie, Cannes 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×