Na ślubie księcia Harry’ego był również przystojny Alexi Lubomirski z piękną żoną. Jej kreacja ma 50 lat i jest absolutną perełką

Giada i Alexi Lubomirski na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

Giada i Alexi Lubomirski na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

Alexi Lubomirski z żoną na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle

Choć ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle już za nami, to emocje z nim związane raczej szybko nie opadną. Media skrupulatnie analizują każdy detal w sukni ślubnej panny młodej, czy w kreacjach przybyłych gości. Z największą krytyką spotkała się Victoria Beckham, której wpadająca w czerń stylizacja została odebrana jako nietakt. Z kolei sporo zachwytów zebrała Giada Lubomirski, czyli żona przystojnego fotografa o polskich korzeniach.

Alexi Lubomirski, który dostąpił zaszczytu pełnienia funkcji oficjalnego fotografa ślubnego Meghan i Harry’ego, umieścił na swoim profilu na Instagramie piękne zdjęcie z żoną o włosko-kubańskich korzeniach, z którą pobrał się w 2009 roku:

W drodze na skromny ślub 🙂 Wow. Co za wspaniały, surrealistyczny i cudowny dzień! To niesamowite doświadczenie być gościem, a jeszcze bardziej niesamowitym doświadczeniem jest pełnienie funkcji fotografa. Czułem się niesamowicie szczęśliwy, że byłem tam i dzieliłem ten szczególny dzień z moją piękną żoną u boku, która wyglądała oszałamiająco. Ogromne gratulacje dla szczęśliwej pary – napisał fotograf.

Miętowa kreacja Giady to dzieło domu mody Valentino, które pochodzi z kolekcji haute couture. Suknia została uszyta w 1968 roku, zatem ma ponad 50 lat!

Kim jest Giada Lubomirski?

Warto dodać, że Giada przez długi czas pracowała jako stylistka. To właśnie ona odpowiadała za stylizacje światowych gwiazd takich jak Lenny Kravitz, Fergie czy Jill Stuart. Potem postanowiła zająć się sztuką i fotografią, była również kuratorem w słynnej galerii Milk w Nowym Jorku. Od kilku lat bardzo aktywnie działa w obronie środowiska naturalnego i propaguje ekologię.

Prawda, że państwo Lubomirski są piękną parą?

Gwiazdy i rodzina na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle: Victoria Beckham, Amal Clooney, Serena Williams, Oprah Winfrey

Rozczarowanie? Oto, co było w torbach dla gości od Meghan Markle i księcia Harry’ego

Meghan Markle pokazała się w drugiej obłędnej sukni ślubnej! Istne szaleństwo zmysłów z pamiątką po księżnej Dianie w roli głównej!

Wyciekły do sieci tajne szkice ślubnej sukni Meghan Markle! Czy oryginał był ich odzwierciedleniem?

Historia jak ze snu: Polski książę fotografem największych światowych gwiazd


Alexi Lubomirski z żoną Giadą na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

Alexi Lubomirski z żoną Giadą na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

Alexi i Giada Lubomirski na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

Alexi i Giada Lubomirski na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

Giada Lubomirski na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

Giada Lubomirski na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×