Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Gala Mistrzów Sportu 2018: Odchudzona Agnieszka Kaczorowska oszołomiła fotoreporterów swoim imponującym dekoltem do samego pasa!

Agnieszka Kaczorowska Gala Mistrzów Sportu 2018


Agnieszka Kaczorowska pokazała swoje walory

6 stycznia poznaliśmy tegorocznego laureata prestiżowego plebiscytu Przeglądu Sportowego. Wiemy już, że Sportowcem Roku 2017 został rewelacyjny skoczek narciarski – Kamil Stoch. Gala jak co roku, przyciągnęła najwybitniejsze osobowości polskiego sportu, a także gwiazdy i celebrytów z rodzimego show-biznesu. Na czerwonym dywanie nie zabrakło znanych z kolorowej prasy pięknych twarzy. Wśród nich, swoim blaskiem zaświeciła fenomenalna tancerka – Agnieszka Kaczorowska.

Uwielbiana przez widzów seksowna uczestniczka Tańca z gwiazdami, na gali zaprezentowała swoje zmysłowe, bardzo kobiece oblicze. Kaczorowska wystroiła się bowiem w lśniącą powabną żółć. Jej sukienka nie była może wielkim szałem modowym, jednak znakomicie odsłoniła wszystkie atuty seksownej cielesności Agnieszki. Zatem była zgrabna noga i oczywiście ponętny biust, który właściwie w całej okazałości uwydatnił imponujących rozmiarów dekolt kreacji.

Agnieszka jest obecnie szczuplutka jak modelka, więc z dumą prezentowała na ściance swoje odchudzone ciało. Kaczorowska luźno spięła swoje długie włosy w kucyk, wyraźnie podkreśliła czerwoną zmysłową szminka usta, zrobiła oko i wyglądała świetnie.

Świeżo, szczupło, seksownie i bardzo młodo. Takiego dziewczęcego uroku, z całą pewnością mogą jej pozazdrościć starsze koleżanki z branży.

Gwiazdy na Gali Mistrzów Sportu 2018: Anna Lewandowska, Karolina Szostak, Joanna Liszowska, Anita Włodarczyk [DUŻO ZDJĘĆ]

Stylowa Anna Lewandowska nigdy nie wyglądała piękniej! Jej widowiskowa pudrowa kreacja przebiła wszystkie poprzednie! Pamiętacie je?

Piękna żona Kamila Stocha postawiła na góralską tradycję! W swojej zaskakującej kreacji wyglądała jak zmysłowa Jagna z powieści Władysława Reymonta!

Czy Agnieszka Kaczorowska ma dobry modowy gust?Komentarzy: 6


Gość | 9 stycznia 2018, 01:03

A może teraz dla odmiany pokażecie prawdziwą kobietę a nie dziecko??????


Gość | 9 stycznia 2018, 01:00

No…oszołomiła męską, płaską klatą…..


Romka. | 8 stycznia 2018, 07:10

Wygloda.jak.dziwka.spod.latarni..


anka | 7 stycznia 2018, 21:48

Rzeczywiście sporo schudła. Pewnie znowu postawiła na taniec, niskokaloryczną dietę i iqacai. Wygląda nieziemsko. Dzięki temu, że zrzuciła nadmiar kilogramów odjęła sobie trochę lat. Tak trzymać!


Gość | 7 stycznia 2018, 17:09

okropne nogi grube łydy blee


Gość | 7 stycznia 2018, 15:17

Pokazała klatkę jak Michał Szpak.


Dodaj komentarz
×