NewsyMeghan chwali się listem od Beyonce, a Harry nie dowierza. Tak przerysowanej sceny w dokumencie jeszcze nie widzieliśmy. ŻENADA

Meghan chwali się listem od Beyonce, a Harry nie dowierza. Tak przerysowanej sceny w dokumencie jeszcze nie widzieliśmy. ŻENADA

Harry, Meghan, Beyonce
Harry, Meghan, Beyonce
Elwira Szczepańska

17.12.2022 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W czwartek, 15 grudnia, na platformie Netflix odbyła się premiera trzech kolejnych i już ostatnich odcinków dokumentu Harry i Meghan. W poprzednich częściach żona Harry'ego bez ogródek uderzyła w rodzinę królewską, twierdząc, że Pałac wypuszczał o niej nieprawdziwe informacje do prasy.

Widać, jak to zostało rozegrane. Pojawiały się historie o kimś z rodziny, a ich reakcją było: „musimy się tego pozbyć”. Na stronie głównej jest miejsce do zagospodarowania, na okładce gazety jest miejsce do zagospodarowania, trzeba to przecież wypełnić czymś o royalsach – mówi Megahan w filmie.

Przy okazji małżonkowie pokazali nowe zdjęcia z domowego archiwum. Pochwalili się między innymi fotką z kąpieli Archiego.

Dokument wywołał sporo emocji, bo Meghan i Harry nie gryźli się w język. Są jednak też i miłe wspomnienia, którymi zdecydowali się podzielić.

Meghan chwali się listem od Beyonce

W dokumencie Harry i Meghan małżonkowie przywołują też kilka pozytywnych wspomnień. Jednym z nich był kontakt ze strony Beyonce. Wokalistka napisała do byłej księżnej po emisji wywiadu u Oprah Winfrey. Wyznała wówczas, że nieustannie atakowana przed media, nie otrzymała żadnego wsparcia ze strony rodziny królewskiej. Dodała, że jeszcze przed narodzinami ich pierwszego syna Archiego, krewni Harry'ego rozważali, jaki kolor skóry będzie miało ich dziecko.

W filmie jest scena, kiedy Markle zdradza, co gwiazda napisała w wiadomości. Najpierw widać zdziwionego Harry'ego, a potem Meghan z zadumą mówi mężowi, co przeczytała.

Wciąż nie mogę uwierzyć, że ona wie, kim jestem. Napisała, że chce, abym czuła się bezpieczna i chroniona. Podziwia i szanuje moją odwagę i wrażliwość. Uważa, że zostałam wybrana, aby przełamać pokoleniowe klątwy, które wymagają zaleczenia – powiedziała Meghan w rozmowie ze swoim mężem.

Przypomnijmy, że Beyonce i Meghan Markle poznały się podczas uroczystej premiery Króla Lwa w 2019 roku. W sieci pojawiły się ich wspólne zdjęcia, a kilka z nich na swoim profilu udostępniła właśnie gwiazda.

  • Meghan, Harry, Beyonce i Jay-Z na premierze Króla Lwa
  • Książę Harry i Meghan atakują rodzinę w zwiastunie
  • Książę Harry i Meghan atakują rodzinę w zwiastunie
  • Książę Harry i Meghan atakują rodzinę w zwiastunie
  • Meghan i Harry – plakat promujący dokument Netflixa
  • Zdjęcie z pierwszej randki Meghan i Harry'ego
  • Meghan i Beyonce na premierze Króla Lwa
  • Książę Harry i Meghan atakują rodzinę w zwiastunie
  • Meghan Markle w zwiastunie drugiej części dokumentu "Meghan i Harry"
[1/9] Meghan, Harry, Beyonce i Jay-Z na premierze Króla Lwa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także