Marcin Hakiel odmieniony przez Dagmarę Kaźmierską? Ewidentnie odpuścił Cichopek

Marcin Hakiel dużo mniej mówi o Kasi Cichopek
Marcin Hakiel dużo mniej mówi o Kasi Cichopek
Źródło zdjęć: © AKPA

14.03.2024 11:13

Do niedawna Marcin Hakiel wyjątkowo ochoczo, a jednocześnie niezbyt pochlebnie wypowiadał się o swojej byłej żonie, Kasi Cichopek. Zmiana w zachowaniu tancerza rozpoczęła się wraz z początkiem nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Czy to Dagmara Kaźmierska wpłynęła na jego przemianę?

Przez wiele lat Kasia Cichopek i Marcin Hakiel uchodzili za małżeństwo idealne. Poznali się właśnie w "Tańcu z Gwiazdami" i szybko między nimi zaiskrzyło. Przez kolejne 17 lat byli razem, jednak w 2022 roku para otrzymała rozwód. I kiedy popularność tancerza zaczęła słabnąć, to coraz częściej wypowiadał się o swojej byłej już żonie, bardzo często w niezbyt pochlebny sposób. Ostatnio jednak można zauważyć przemianę Hakiela, który podczas wywiadów skupia się na zupełnie innych aspektach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Występ w "Tańcu z Gwiazdami" dobrze wpłynął na Hakiela. Skupił się na programie

Bez wątpienia Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych par trwającej edycji "Tańca z Gwiazdami". Od kiedy tancerz rozpoczął pracę na planie programu, nawet słowem nie wspomniał o Kasi Cichopek, co częściej zdarzało mu się nazbyt często. Według informatora "Świata Gwiazd" duży wpływ na zmianę Hakiela miała jego taneczna partnerka, czyli gwiazda "Królowych życia".

Marcin przestał udzielać wywiadów na temat rozstania z Kasią i zajął się Dagmarą, która sprawiła, że stał się teraz tak samo popularny, jak lata temu. A do tego bardzo pozytywnie. Znów łączony jest przede wszystkim z tańcem, w którym jest naprawdę dobry - dodaje wspomniany informator.

Rozstanie Hakiela z Cichopek. Przez ostatnie dwa lata wiele się zmieniło

Początkowo wydawało się, że Cichopek i Hakiel zakończyli związek w przyjacielskich stosunkach. Podejście tancerza mocno się zmieniło, kiedy jego była już żona - kilka miesięcy później - ogłosiła oficjalnie, że jest w związku partnerującym jej wtedy w "Pytaniu na Śniadanie" Maciejem Kurzajewskim. Od tego momentu coraz częściej Hakiel opowiadał o Cichopek, wspominając czy nawet wypominając jej wiele historii. W jednym z wywiadów wyznał nawet, że ma nadzieję, że nie będzie musiał z nią więcej rozmawiać. Teraz kiedy wrócił na szczyt i znów jest popularny dzięki swoim popisom na parkiecie, widać u niego dużą zmianę. Jest niezwykle pozytywnie nastawiony i z uśmiechem w wywiadach rozmawia o wszystkim, tylko nie o Cichopek.

Marcin Hakiel na dobre odpuścił Kasi Cichopek?
Marcin Hakiel na dobre odpuścił Kasi Cichopek?© AKPA | AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także