ExclusiveMałgorzata Leitner skomentowała wyrok sądu w sprawie Joanny Krupy. "Czuję zażenowanie"

Małgorzata Leitner skomentowała wyrok sądu w sprawie Joanny Krupy. "Czuję zażenowanie"

Małgorzata Leitner o procesie z Joanną Krupą
Małgorzata Leitner o procesie z Joanną Krupą
Źródło zdjęć: © kapif

04.07.2024 12:02, aktual.: 04.07.2024 12:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Leitner wygrała sprawę w sądzie z Joanną Krupą. Skomentowała swoją wygraną i wyznała, co sądzi na temat byłej podopiecznej. "Czuję zażenowanie" powiedziała.

Joanna Krupa i Małgorzata Leitner stanowiły przez kilka lat zgrany zespół. Ostatecznie jednak obie panie skończyły w sądzie, domagając się od siebie nawzajem ogromnych kwot. Niedawno zapadł ostateczny wyrok w tej sprawie. Jak skomentowała to Małgorzata Leitner?

Małgorzata Leitner komentuje wyrok

Małgorzata Leitner wyznała naszej reporterce, Karolinie Motylewskiej, że wyrok, który zapadł po wielu latach walki, nie jest czymś satysfakcjonującym. Przypomnijmy, że Krupa musi zapłacić byłej menadżerce 108 tys. złotych wraz z odsetkami.

Po pierwsze wyrok po tylu latach jest dla mnie ogromną ulgą. Satysfakcją żadną, dlatego, że straciłyśmy obie dużo czasu, dużo pieniędzy i wydaje mi się, że można było tego uniknąć. I to przez 18 lat był mój jedyny proces sądowy, w którym w ogóle uczestniczyłam o jakieś pieniądze. Czuję z jednej strony zażenowanie, że musiałam w tym uczestniczyć, z drugiej strony ogromną ulgę, że mam to wreszcie za sobą.

Małgorzata Leitner stwierdziła, że proces nauczył ją jednego.

Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. To jest najważniejsze, z czym weszłam w ten spór i wyszłam. Moje nastawienie się nie zmieniło. Tylko porozumienie ma sens.

Małgorzata Leitner wyznała, co myśli o Joannie Krupie

Była menadżerka modelki wyznała, że ma o Joannie Krupie jak najlepsze zdanie i w kwestiach zawodowych życzy jej wspaniałych propozycji.

Jesteśmy w tej samej branży, ale zawodowo robimy coś zupełnie innego. Uważam, że Joanna jest wspaniałą, charyzmatyczną prowadzącą i niezależnie od tego, że ja zmieniłam zawód i przestałam pracować jako menadżer ponad rok temu, to chętnie widzę ją w projektach, które jej się należą, w których świeci, błyszczy i jest gwiazdą.
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także