W rozmowie z naszą reporterką Maja oceniła obecną twórczość i wizerunek Michała, który zmienia się jak w kalejdoskopie:
Trudno nie śledzić kariery Michała. Ja nie jestem z tych osób, które mówią, że nie wchodzę na plotkarskie portale. Wchodzę, i to dość często. Kibicuję mu. Mam do Michała dużo empatii i nie wiem skąd te niesnaski, które zostały wyolbrzymione między nami. My się tak naprawdę dobrze nie znamy, ten X-Factor to też nie był program, w którym pracowaliśmy ze sobą – skwitowała Maja.
Sablewska nie ukrywa, że jest pod wrażeniem Szpaka jako artysty:
Ja widzę, że to jest artysta prawdziwy. Nie znajdę innego słowa. On jest po prostu prawdziwy. On broni siebie i to co robi tym jaki jest. A ja lubię takie osobowości, lubię takie postaci.
Cała rozmowa poniżej: