NewsyMaciej Kurzajewski wrócił do TVP? To zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości

Maciej Kurzajewski wrócił do TVP? To zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości

Maciej Kurzajewski
Maciej Kurzajewski
Izabela Wodzińska

13.10.2015 17:44, aktual.: 13.10.2015 18:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maciej Kurzajewski został zawieszony w czynnościach zawodowych po tym, jak na antenie TVP zareklamował program konkurencyjnej stacji, choć tworzony przez tę samą firmę producencką. Dziennikarz zapromował program Rinke Rooyensa, "Rinke za kratami", który emitowany jest przez stację Polsat. Niedługo potem został także odsunięty od stacji TVP Sport. To nie pierwsze zawieszenie dziennikarza w czynnościach zawodowych. Dwa lata temu także został wysłany na przymusowy urlop, gdy wziął udział w komercyjnym przedsięwzięciu – reklamie.

Po aferze z programem "Rinke za kratami" spekulowano, że został zatrudniony przez inną stację. Teraz jednak dziennikarz wrzucił na swój Instagram zdjęcie, które sugeruje, że wrócił do TVP. Widać jak Maciej zdaje relacje z 16. Maratonu PKO, który obywa się w Poznaniu. Na fotografii dziennikarz trzyma mikrofon z logo TVP. To chyba najlepszy dowód, że wrócił na łono telewizji publicznej. A może to tylko jednorazowa, spontaniczna akcja?

W zawirowaniach zawodowych wspierała Maciej żona Paulina Smaszcz-Kurzajewska, co zawsze podkreślał. Czy dziennikarz wróci także do programu "Świat się kręci", gdzie zastąpił go kolega, Artur Orzech?

Obraz
Maciej Kurzajewski wrócił do TVP?
Maciej Kurzajewski wrócił do TVP?
Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także