Szukaj

Cyrkowa sesja Kris Jenner w „Harper’s Bazaar”. Pozowała najbardziej kontrowersyjnemu fotografowi świata

Kris Jenner w sesji w cyrku w Harper's Bazaar, marzec 2016 (fot. ONS, Harper's Bazaar)

Kris Jenner w sesji w cyrku w Harper's Bazaar, marzec 2016 (fot. ONS, Harper's Bazaar)

Kris Jenner w cyrku w „Harper’s Bazaar”

Kris Jenner jest jedną z gwiazd marcowego numeru amerykańskiej edycji „Harper' Bazaar”. Celebrytka pozuje Terry’emu Richardsonowi, fotografowi, którego sesje zdjęciowe szokują. Głównie za sprawą erotycznych akcentów, niekiedy ocierających się o pornografię.

W sesji Kris Jenner trudno się jednak dopatrywać seksualnych podtekstów. Raczej w przewrotny i prześmiewczy sposób nawiązuje do środowiska naturalnego, w którym na co dzień porusza się celebrytka.

Show-biznes, którego nierozerwalną częścią Kris jest od wielu lat, „Harper’s Bazaar” ujął metaforycznie – jako cyrk. Dlatego 60-letnia Kris Jenner pozuje z clownami, jest treserką drapieżnych zwierząt, „przybito” ją także do wirującego koła z powbijanymi nożami. Matka Kim Kardashian pozuje w ubraniach znanych marek, m.in. Tommy Hilfiger, Marc Jacobs, Balmain, Manolo Blahnik.

Zobacz także: Tak Kris Jenner cieszy się z sukcesów biznesowych córki

W rozmowie z magazynem nie pomięto najbardziej gorącego tematu dotyczącego rodziny Kardashian – Jenner, czyli płciowej metamorfozy eksmęża Kris, Bruce’a Jennera i jego przemianie w Caitlyn Jenner.

To było trudne wyzwanie – mówi Kris o zmianie Bruce’e a w kobietę. – Musiałam odpuścić i starać się być tolerancyjną. Starać się to zrozumieć… To wymaga czasu. Ale czas leczy wszystko. Mamy dwójkę wspaniałych dzieci. To ważne, aby moje dzieci widziały, że jesteśmy silną, zjednoczoną rodziną.

Okazało się także, że dopóki w rodzinie Jennerów nie pojawił się temat transseksualizmu, Kris nie wiedziała, co to tak naprawdę znaczy.

Nigdy wcześniej o tym nie myślałam. Nigdy wcześniej nie znałam żadnej osoby transseksualnej. Nawet nie wiedziałam, co to słowo znaczy. Poza tym jest transgenderyzm i transseksualizm… Nie wiedziałam o tym za dużo. Sporo się nauczyłam – przyznała Kris.

Życiowa lekcja, jaką odebrała w ostatnich miesiącach, musiała być dla niej najlepszą formą edukacji. Zasięgając informacji z pierwszej ręki, Kris wie pewnie o transseksualistach teraz już wszystko…

Zobaczcie cyrkową sesję Kris Jenner w „Harper’s Bazaar” w naszej galerii.

Kris Jenner w sesji w cyrku w Harper's Bazaar, marzec 2016 (fot. Terry Richardson / Harper's Bazaar)

Żakiet: Tommy Hilfiger Archive, body i kapelusz: Early Halloween, buty: Marc Jacobs. Kris Jenner w sesji w cyrku w Harper’s Bazaar, marzec 2016 (fot. Terry Richardson / Harper’s Bazaar)


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×