Szukaj

Niezapomniane kreacje gwiazd z gali rozdania Billboard Music Awards: Jennifer Lopez, Madonna, Rihanna, Miley Cyrus…

kreacje gwiazd na rozdaniu billboard music awards

kreacje gwiazd na rozdaniu billboard music awards

Niezapomniane kreacje gwiazd z gali Billboard Music Awards

Już w najbliższą niedzielę rozdanie jednych z najbardziej prestiżowych muzycznych nagród świata – Billboard Music Awards. Plejada gwiazd, najlepsza muzyka, a także wyjątkowe prezentacje sceniczne – wszystko to już 22 maja.

Tymczasem Jastrząb Post razem z marką Martini oraz stacją E! zapraszają na wspólne oglądanie RELACJI NA ŻYWO Z CZERWONEGO DYWANU Billboard Music Awards 2016. Start 22 maja o północy – tylko na antenie E!

Kto tym razem zachwyci? Kto oczaruje niebanalnym stylem? Kto zaskoczy intrygującą kreacją? Odpowiedzi na te pytania już wkrótce. Tymczasem polecamy obejrzeć w naszej galerii zdjęcia gwiazd z poprzednich edycji rozdania nagród „Billboardu”.

Jennifer Lopez w odważnej, prześwitującej sukni i Kendall Jenner w żakiecie Balmain, Rita Ora w białej kreacji z wycięciami czy Mariah Carey cała na czarno – to tylko kilka stylizacji, które zapadły w pamięć po ubiegłorocznej edycji gali. W poprzednich latach na gali nagród „Billboardu” pięknie w bieli prezentowały się Rihanna i Miley Cyrus. Czy w tym roku też błysną?

Zobacz także: Britney Spears wraca z nowym singlem. Zaprezentuje go podczas Billboard Music Awards 2016

E! Na żywo z czerwonego dywanu Billboard Music Awards 2016. 22 maja od godz. 00:00

E! Na żywo z czerwonego dywanu Billboard Music Awards 2016. 22 maja od godz. 00:00


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×