NewsyLekarz zaproponował jej aborcję. Karolina Pajączkowska od razu podjęła decyzję

Lekarz zaproponował jej aborcję. Karolina Pajączkowska od razu podjęła decyzję

Karolina Pajączkowska nie zdecydowała się na aborcję
Karolina Pajączkowska nie zdecydowała się na aborcję
Źródło zdjęć: © Instagram

08.03.2024 19:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Pajączkowska, była gwiazda TVP, zabrała głos ws. aborcji. Choć popiera liberalizację prawa aborcyjnego, to sama nie zdecydowała się na zabieg. Podzieliła się wspomnieniem sprzed wielu lat.

Karolina Pajączkowska zyskała rozpoznawalność przede wszystkim za sprawą występów na antenie stacji TVP Info. Rozstała się z nią w atmosferze skandalu. Gdy już odeszła z pracy, oskarżyła Michała Adamczyka o niewłaściwe zachowania. Już pod koniec ub.r. zapowiedziała, że przenosi działalność do sieci.

Znaczna część moich rówieśników nie ogląda telewizji. I choć dane wskazują, że w Polsce telewizja linearna ma się wciąż dobrze, chciałabym przedstawić państwu mój program. Będzie to internetowy talk show polityczny, który tworzę wspólnie z @stecura.com. Za oceanem takie programy cieszą się ogromną popularnością i coraz więcej dziennikarzy decyduje się na opuszczenie koncernów medialnych. Dlaczego? Jest wiele powodów, ale głównym jest niezależność – oświadczyła.

Słowa dotrzymała, przez co obecnie można ją regularnie oglądać w serwisie YouTube.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jakie poglądy ma Karolina Pajączkowska?

Choć Pajączkowska pracowała w TVP, gdy stacja była skrajnie upolityczniona, sama przekonuje, że zawsze kierowała się dziennikarską rzetelnością. Co więcej, już po odejściu z publicznej stacji zdarzało się jej krytykować działania prawicy.

Tak pisała o scenach, gdy zwolennicy PiS oklaskiwali Adamczyka, któremu powierzono stanowisko Prezesa Zarządu Spółki Telewizja Polska S.A: "To się po prostu nie mieści w głowie… Nigdy nie komentowałam poczynań żadnej partii, ale to… chyba tylko jedno słowo ciśnie mi się na usta. Nie jest ono cenzuralne".

Karolina Pajączkowska otrzymała propozycję poddania się aborcji

8 marca, w Dzień Kobiet, była gwiazda TVP zamieściła na InstaStories wpis, skierowany do marszałka Sejmu Szymona Hołowni. Napisała: "Kobiety w Polsce czekają. NIE na to, by dokonywać aborcji, bo to taka 'super zabawa'! Czekają na to, aby inni przestali narzucać im to, co mogą robić z własnym ciałem".

Po chwili dodała kolejny wpis. Jak się okazuje, choć sama popiera liberalizację prawa aborcyjnego, nie skorzystała z zabiegu, gdy dostała taką możliwość. Jako bardzo młoda kobieta zdecydowała się urodzić swojego syna – Nataniela.

Gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, miałam 23 lata i mieszkałam w Luksemburgu. Ginekolog od razu, po pierwszym USG, zapytał mnie: "Czy prowadzimy, czy usuwamy?". Nie zastanawiałam się ani chwili! To był mój WOLNY WYBÓR – przybliżyła fanom sytuację sprzed lat.
Karolina Pajączkowska otrzymała propozycję poddania się aborcji
Karolina Pajączkowska otrzymała propozycję poddania się aborcji© InstaStories
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także