NewsyNie żyje 13-letnia aktorka, wielka nadzieja Hollywood. Rodzina dopiero teraz ogłosiła smutną wiadomość

Nie żyje 13‑letnia aktorka, wielka nadzieja Hollywood. Rodzina dopiero teraz ogłosiła smutną wiadomość

Laurel Griggs nie żyje
Laurel Griggs nie żyje
Elwira Szczepańska

11.11.2019 17:21, aktual.: 11.11.2019 19:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Laurel Griggs nie żyje. Zmarła na początku listopada w wieku 13 lat, ale dopiero teraz rodzina poinformowała o jej śmierci. Miała przed sobą świetlaną przyszłość, była ulubienicą reżyserów, a aktorzy uwielbiali z nią grać. Dokuczała jej astma, ale pozwalała jej pracować i osiągać sukcesy. Dziewczynka nie ukrywała swoich dolegliwości, grała u boku największych sław w wielu filmach.

Po kilku dniach od pogrzebu Laurel Griggs w końcu pojawiły się informacje o przyczynach zgonu. Okazuje się, że z jej śmierć odpowiedzialna jest astma, choroba, o której wiedziała od zawsze. O jej  odejściu poinformował dziadek:

Z ciężkim sercem muszę podzielić się bardzo smutnymi wiadomościami. Moja piękna i utalentowana wnuczka, Laurel Griggs, zmarła nagle z powodu ogromnego ataku astmy. Teraz jest z aniołami.

Nie wiadomo dokładnie, dlaczego nie udało się powstrzymać ataku u nastoletniej aktorki.

Laurel Griggs - co było przyczyna jej śmierci?

Laurel Griggs była świetnie zapowiadającą się aktorką. Hollywood stało przed nią otworem. Miała mnóstwo propozycji pracy. Dziewczynkę pochowano 8 listopada, ale dotąd nikt nie mówił o przyczynach jej śmierci. Dopiero niedawno do mediów trafiły informacje na ten temat.

Świat stracił prawdziwą księżniczkę, która chciała tylko uszczęśliwić wszystkich. Aktorstwo było spełnieniem marzeń z dzieciństwa i miała wielkie plany na przyszłość – napisał dziadek Laurel Griggs.
Laurel Griggs nie żyje
Laurel Griggs nie żyje

Pomimo niebywałej kariery 13-latka prowadziła normalne życie. Chodziła do państwowej szkoły, a rodzice dbali o to, aby czuła się zwyczajnie. Na jej Instagramie w ciągu dwóch lat pojawiło się tylko 30 zdjęć.

Laurel Griggs zadebiutowała na Broadwayu. Wystąpiła w kultowej sztuce Kotka na gorącym blaszanym dachu, gdzie zagrała u boku samej Scarlett Johansson. Dzięki tej roli szybko zyskała zainteresowanie twórców filmowych i reklamowych.

Nastolatka wystąpiła w takich produkcjach jak Bąbelkowy świat gupików, Once, Cafe Society, a nawet pojawiła się w słynnym show Saturday Night Live.

  • Laurel Griggs nie żyje
  • Laurel Griggs nie żyje
  • Laurel Griggs nie żyje
  • Laurel Griggs nie żyje
  • Laurel Griggs nie żyje
  • Laurel Griggs nie żyje
  • Laurel Griggs nie żyje
  • Laurel Griggs nie żyje
[1/8] Laurel Griggs nie żyje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także