NewsyTe gwiazdy urodziły w 2021 roku. Nie brakowało oryginalnych imion. Mrozowska, Hyży, Mlynkova… Kto jeszcze?

Te gwiazdy urodziły w 2021 roku. Nie brakowało oryginalnych imion. Mrozowska, Hyży, Mlynkova… Kto jeszcze?

Gwiazdy, które urodziły w 2021 roku
Gwiazdy, które urodziły w 2021 roku
Magda Kwiatkowska
31.12.2021 12:05, aktualizacja: 31.12.2021 15:56

Narodziny długo wyczekiwanego dziecka, to powód do wielkiej radości nie tylko dla rodziców, ale i najbliższych członków rodziny. W świecie show-biznesu to także okazja do świętowania dla fanów, którzy z niecierpliwością wyczekiwali na ogłoszenie radosnej nowiny. Niektóre gwiazdy przez kilka miesięcy ukrywały fakt, że spodziewają się dziecka, inne ogłosiły ciążę niemalże niezwłocznie. Kto urodził w 2021 roku oraz kto został ojcem? Zerknijcie do naszego zestawienia.

Jakob Kosel - córka Michalina

Jakob Kosel dokładnie 23 września 2020 roku poinformował, że zostanie ojcem. Na swoim profilu na Instagramie zamieścił zdjęcie, na którym pozował na tle obrazu USG wyświetlonego na dużym monitorze. W tym samym czasie podobna publikacja ukazała się na profilu jego partnerki, Cioci Liestyle.

O tym, że maleństwo jest już na świecie, jako pierwsza poinformowała Agnieszka, która zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie malutkiej dłoni noworodka. W opisie zdradziła, że powitali na świecie córeczkę, Michalinę.

Aleksandra Hamkało - syn

Aleksandra Hamkało długo ukrywała przed fanami, że spodziewa się dziecka. Dopiero, gdy miała wyraźnie zaokrąglony brzuszek zamieściła w social mediach zdjęcie, którym obwieściła radosną nowinę. Gwiazda wraz z mężem, Filipem Kalinowskim, wychowywała już 4-letnią córeczkę Jagnę.

Przez kolejne tygodnie w sieci niemalże regularnie Ola wrzucała do sieci nowe zdjęcia, na których mogliśmy podziwiać ciążowe krągłości. Krótko po tym, jak urodziła, udostępniła w sieci zdjęcie, na którym tuliła synka do piersi. Jak dotąd nie zdecydowała się ujawnić jego imienia.

Monika Mrozowska - syn Lucjan

Monika Mrozowska długo nie potwierdzała medialnych doniesień o ciąży, ale wiedziała też, że nie może ukrywać jej w nieskończoność. We wrześniu opublikowała na Instagramie zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem i tym samym potwierdziła plotki.

Aktorka przez kolejne tygodnie udostępniała nowe kadry, na których mogliśmy podziwiać ciążowe krągłości. W międzyczasie zdradziła również płeć i imię dziecka. Okazało się, że na świat przyjdzie chłopiec o imieniu Lucjan. Partner Mrozowskiej poinformował na Instagramie, że został ojcem, a na dowód tego wrzucił czarno-białe zdjęcie noworodka.

Joanna Kurska - córka Anna Klara Teodora

Joanna Kurska
Joanna Kurska

Na początku 2021 roku media obiegła wieść o ciąży Joanny Kurskiej oraz ukazały się zdjęcia, na których po raz pierwszy pokazała zaokrąglony brzuszek. Sami zainteresowani potwierdzili te doniesienia dopiero pod koniec stycznia.

Na chwilę przed porodem, Jacek i Joanna Kurscy poinformowali, że będą mieli córeczkę, Annę. Imię to wybrali nie bez powodu. Właśnie tak nazywała się ukochana matka prezesa TVP, która zmarła w 2016 roku. Dziewczynka przyszła na świat 25 marca i ostatecznie otrzymała aż trzy imiona: Anna Klara Teodora.

Sarsa - syn Leonard

Obraz

Sarsa jest jedną z niewielu gwiazd, którym udało się ukrywać ciążę przez 9 miesięcy. Sama nigdy nie poruszała tego tematu, a jej zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem nie ukazały się na łamach tabloidów. Jak tego dokonała? Trudno powiedzieć.

Chociaż nie obnosiła się z błogosławionym stanem, o narodzinach maleństwa poinformowała jako pierwsza. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła pierwsze i jedyne zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Jej partner udostępnił podobny kadr, a w opisie pod nim zdradził, że maleństwo urodziło się 21 stycznia. Przez blisko trzy miesiące ukrywali przed światem zewnętrznym, że ich rodzina się powiększyła. Równie długo zwlekali z ujawnieniem imienia. Dopiero we wrześniu wokalistka przyznała, że jest mamą chłopca o imieniu Leonard.

Ida Nowakowska - syn Maksymilian Marek

Ida Nowakowska od dawna marzyła o tym, by zostać mamą i po kilku latach udało jej się spełnić to życzenie. O tym, że jest w szóstym miesiącu ciąży poinformowała pod koniec stycznia podczas emisji Pytania na śniadanie. Gwiazda przyznała, że jej mąż był bardzo wzruszony, gdy dowiedział się, że zostanie tatą. Od razu zaczął zamawiać książki o dzieciach, aby przed narodzinami maleństwa uzbroić się w niezbędną wiedzę.

Przez kolejne tygodnie mogliśmy obserwować, jak brzuszek Idy rośnie. Na początku lutego dumna mama zdradziła, że będzie miała synka. Informacje o tym, że chłopiec jest na świecie jako pierwszy przekazał Super Express. Z podanych informacji wynikało, że maluch urodził się kilka dni przed planowanym terminem. Parę godzin później Nowakowska wrzuciła do sieci wideo, na którym pokazała dziecko.

Po kilku miesiącach dumni rodzice zdecydowali się ujawnić imiona, jakie wybrali dla syna. W rozmowie z Party Ida przyznała, że razem z mężem nazwali go Maksymilian Marek.

Anna Starmach - syn

Anna Starmach o tym, że jest w drugiej ciąży poinformowała na początku grudnia. Udostępniła wówczas rodzinny portret na tle choinki, a w opisie przyznała, że za kilka miesięcy dołączy do nich jeszcze jeden członek rodziny. Przez kolejne miesiące gwiazda TVN nie tylko nie zwalniała tempa, ale i regularnie pokazywała rosnący brzuszek. W rozmowie z Vivą! zdradziła, że będzie miała synka.

Starmach jako pierwsza poinformowała, że chłopiec jest już na świecie. Nie tylko pochwaliła się w sieci jego pierwszym zdjęciem, ale i zdradziła, że ma na imię Gustaw, który pieszczotliwie nazywany jest Guciem.

Klaudia Halejcio - córka Nel

Klaudia Halejcio o tym, że jest w ciąży poinformowała w Walentynki. Na Instagramie zamieściła kilka zdjęć z partnerem, na których pokazali zdjęcie USG. Przez kolejne tygodnie aktorka relacjonowała przebieg ciąży, prosiła o rady oraz dzieliła się swoimi wątpliwościami. Przez bardzo długi czas nie znała płci dziecka, ponieważ podczas badań maluch ukrywał newralgiczne miejsca. Ostatecznie jednak potwierdziło się, że gwiazda będzie miała córeczkę, dla której wybrała imię Nel.

Halejcio dopiero po kilku dniach od porodu zdecydowała się poinformować o narodzinach córeczki, która przyszła na świat 2 czerwca.

Halina Mlynkova - syn Leo

Halina Mlynkova długo ukrywała, że zostanie mamą. Po raz pierwszy o tym, że jest w ciąży, powiedziała na antenie Pytania na śniadanie. Gwiazda podkreśliła przy tym, że między jej dziećmi będzie spora różnica wieku. W czasie, gdy oczekiwała na narodziny dziecka, którego ojcem jest Marcin Kindla, kilkukrotnie pojawiła się na scenie, a uwagę wszystkich zgromadzonych przykuwał jej wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Wokalistka jako pierwsza poinformowała o tym, że maleństwo jest już na świecie. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła wpis, w którym zdradziła, że jej synek, Leo, urodził się 29 czerwca o godzinie 9:05 w szpitalu św. Anny w Piasecznie.

Aleksandra Szwed - córka

Aleksandra Szwed podobnie, jak jej poprzedniczki, długo nie mówiła o tym, że jest w ciąży. Dopiero 1 kwietnia zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Dla jej fanów było to niemałym zaskoczeniem, szczególnie że informację przekazała w Prima Aprilis. Szybko jednak wszyscy przekonali się o tym, że nie żartowała.

Przez kolejne tygodnie mogliśmy obserwować, jak zmieniają się ciążowe krągłości gwiazdy. O tym, że urodziła, poinformowała 3 lipca. Przyznała, że jej partner był obecny przy porodzie. Nie zdecydowała się na ujawnienie imienia i płci maleństwa, jednak po publikacji zdjęcia, na którym niemowlę ubrane jest w sukienkę, dała jasno do zrozumienia, że to dziewczynka.

Magda Stępień - syn Oliwier

Magda Stępień na początku unikała tematu ciąży, jednak nim zdecydowała się podzielić radosną nowiną z fanami, zrobił to za nią portal Plotek, który powołując się na swojego informatora, poinformował o jej ciąży. Sami zainteresowani dopiero przed świętami Bożego Narodzenia potwierdzili doniesienia mediów. Jakub Rzeźniczak, ojciec maleństwa, wrzucił do sieci zdjęcia z partnerką, na których pozowali na tle choinki, a on trzymał w dłoni zdjęcie USG.

Na początku lutego przyszli rodzice zdecydowali się ujawnić płeć swojej pociechy. Specjalnie na tę okazję wybrali się na spacer do lasu, aby w wyjątkowy sposób zakomunikować fanom, że będą mieli synka. Piłkarz przebił ogromny balon z napisem He or she?, z którego wypadło niebieskie konfetti. Krótko po tym zdradzili, że wybrali dla niego imię Oliwier.

Magda sama poinformowała o tym, że maleństwo jest już na świecie. Zamieściła na Instastory zdjęcie, na którym było widać malutką rączkę trzymającą jej palec. Jakub nie był obecny przy narodzinach chłopca, ponieważ kilka tygodni wcześniej rozstał się z jego mamą.

Anna Karczmarczyk

Anna Karczmarczyk
Anna Karczmarczyk

Ten rok przyniósł dla Anny Karczmarczyk wiele zmian. Najpierw przeprowadziła się z mężem do nowego mieszkania, a gdy tylko remont dobiegł końca, poinformowała o tym, że zostaną rodzicami.

O tym, że maleństwo jest już na świecie, poinformowała 28 lipca. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie, pod którym udostępniła długi opis, w którym opowiedziała o tym, jak przebiegał poród. Jak na razie nie zdradziła płci i imienia dziecka.

Agnieszka Kaczorowska - córka Gabriela

Agnieszka Kaczorowska doskonale odnajduje się w roli mamy, więc wiele osób przypuszczało, że to kwestia czasu, jak oznajmi, że jest w drugiej ciąży. Tak też się stało. Pierwsze plotki na ten temat zaczęły pojawiać się na początku 2021 roku, Internauci niemal pod każdym zdjęciem pytali o to, czy spodziewa się dziecka. Dopiero w rozmowie z Party potwierdziła błogosławiony stan. Od tamtego momentu regularnie publikowała w sieci zdjęcia, na których mogliśmy zobaczyć jej brzuszek. Długo nie komentowała płci maleństwa, jednakże pod koniec marca w wywiadzie dla Party poinformowała, że będzie miała drugą córkę.

29 lipca gwiazda poinformowała, że maleństwo jest już na świecie. Zdradziła przy tym, że wspólnie z mężem wybrali dla niej imię Gabriela.

Zosia Zborowska - córka Nadzieja

Zosia Zborowska przez długi czas ukrywała, że spodziewa się dziecka. Choć cały czas była aktywna w mediach społecznościowych, tak kadrowała zdjęcia, aby nie pokazywać brzuszka. Dopiero w momencie, gdy ciąża weszła na bezpieczny etap, pochwaliła się zdjęciem, na którym pozowała z mężem, który trzymał w dłoniach dwa worki lodu.  W ten sposób nawiązali do słów piosenki zespołu Vanilla Ice pt. Ice, ice baby. Przyszli rodzice już przed czasem poznali płeć dziecka, jednak nie chcieli jej ujawniać.

Aktorka jako pierwsza poinformowała o tym, że urodziła, jednak od tego czasu minął tydzień. Zdradziła przy tym, że ma córeczkę, Nadzieję oraz pokazała ją na zdjęciu.

Kamila Nicpoń - córka Michalina

Kamila Nicpoń wraz z Rafałem Maślakiem ukrywali, że ich rodzina się powiększy. Dopiero podczas wakacji w Meksyku Mister Polski opublikował zdjęcie, na którym pozował z żoną. Kamila wyeksponowała delikatnie zaokrąglony brzuszek, a w opisie pod kadresm zdradzili, że wkrótce będzie ich więcej. Od tamtego momentu na bieżąco udostępniali w sieci nowe nagrania i zdjęcia. Para zdradziła płeć w wyjątkowy sposób. Zorganizowała imprezę plenerową, podczas której wspólnie przebili balon, z którego wyleciało różowe konfetti. To oznaczało, że będą mieli córeczkę.

O tym, że dziewczynka jest na świecie, jako pierwszy poinformował Maślak. Zamieścił na Instagramie zdjęcie noworodka, a w opisie zdradził, że wspólnie z żoną wybrali dla niej imię Michalina.

Kasia Tusk - córka

Kasia Tusk jest jedną z najbardziej tajemniczych celebrytek w social mediach. Długo ukrywała, że spodziewa się dziecka, jednakże im bliżej było do rozwiązania, tym chętnie pokazywała ciążowe krągłości.

Informację o tym, że urodziła jako pierwszy podał Super Express. Dziennik powoływał się na przyjaciela rodziny, który ujawnił, że na świat przyszła jej druga córeczka. Nie zdecydowała się zdradzić jej imienia.

Marianna Gierszewska - syn Ignacy

Marianna Gierszewska chętnie porusza w mediach społecznościowych trudne tematy. Do nich z pewnością należała ciąża, ponieważ choruje na wrzodziejące zapalenie jelita grubego, przez co na codzień musi korzystać ze stomii, czyli sztucznego odbytu. To jednak nie przeszkodziło jej w tym, by zostać mamą. Radosną nowinę ogłosiła za pośrednictwem Instagrama. Na swoim profilu zamieściła kilka uroczych kadrów z mężem. Miała na sobie luźną bluzę, dlatego też nie było widać zaokrąglonego brzuszka, nie mniej jednak z czasem zaczęła publikować więcej ciążowych kadrów.

Gierszewska 30 sierpnia o godzinie 18:39 powitała synka, Ignacego Gierszewskiego. Radosną nowinę ponownie ogłosiła w mediach społecznościowych. Na swoim profilu zamieściła zdjęcia, na których mogliśmy zobaczyć nóżkę chłopca. Nieco później zrelacjonowała przebieg porodu. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska długo ukrywała fakt, że jest w ciąży. Jako pierwszy o błogosławionym stanie poinformował serwis Plotek, który ustalił, że gwiazda nieco pokrzyżowała plany producentom serialu Mecenas Porada, którzy nie przewidzieli, że jej w życiu może zajść tak istotna zmiana. Wcześniej gwiazda zniknęła z Instagrama, jednakże po kilku miesiącach przerwy założyła profil, na którym poinformowała, że zostanie mamą.

Tym razem to gwiazda ubiegła media i jako pierwsza zdradziła, że urodziła. Na swoim profilu w social mediach zamieściła czarno-białe zdjęcie, na którym karmiła piersią niemowlę. Opis znajdujący się pod kadrem napisała w formie listu do nieznajomej kobiety.

Olga Frycz - córka Zosia

Olga Frycz zaskoczyła wszystkich informacją o ciąży. 10 czerwca zamieściła na Instagramie kadr z Helenką, na którym mogliśmy zobaczyć, że ma wyraźnie zaokrąglony brzuszek. W opisie pod zdjęciem przyznał, że jej pociecha będzie świetną starszą siostrą. Już wtedy oznajmiła, że będzie miała drugą córeczkę, Zosię.

Aktorka na bieżąco relacjonowała przebieg ciąży i publikowały kadry, na których mogliśmy zobaczyć, jak zmienia się jej ciało. Po kilku tygodniach oczekiwania oznajmiła, że urodziła. W mediach społecznościowych zamieściła kadr, na którym po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć niemowlę. Wcześniej przyznała, że zdecydowała się na samotne macierzyństwo, a krótko po tym media obiegła wieść, że rozstała się z ojcem drugiego dziecka.

Agnieszka Hyży - syn Leon

Agnieszka Hyży przez kilka miesięcy ukrywała przed fanami, że jest w ciąży, jednak miała ku temu co najmniej kilka powodów. W publikacją, którą ogłosiła, że spodziewa się dziecka, przyznała, że przez 7 miesięcy walczyła o zdrowie nienarodzonego maleństwa.

Dziennikarka jako pierwsza poinformowała, że urodziła. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie z maleństwem. W opisie przyznała, że jej drugie dziecko przyszło na świat już jakiś czas temu. Na krótkim nagraniu mieliśmy okazję zobaczyć jego maleńką rączkę. Grzegorz Hyży kilkanaście godzin później opublikował podobny kadr i zdradził, że ma syna, Leona.

Anna Dereszowska - syn Aleksander

Anna Dereszowska podobnie jak inne gwiazdy czekała, aż ciąża wkroczy na bezpieczny etap, by podzielić się radosną nowiną z fanami. Uprzedził ją jednak portal Pudelek, którego źródło podało, że do połowy lipca operatorzy serialu Komisarz Mama będą skrupulatnie ukrywać ciążowe krągłości gwiazdy. Krótko po tym sama zainteresowana zdecydowała się potwierdzić medialne doniesienia. Na Instagramie udostępniła zdjęcie z dziećmi, a w opisie zamieszczonym pod nim zacytowała fragment rozmowy z nimi, z której wynikało, że jest w ciąży.

Przez kolejne tygodnie 40-letnia gwiazda publikowała w sieci fotografie, na których eksponowała zaokrąglony brzuszek. Fani aktorki z niecierpliwością czekali na informację o tym, że po raz trzeci została mamą. 14 listopada udostępniła na swoim profilu zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć niemowlę pokazujące środkowy palec. Na nagraniu, które wrzuciła na Instastory zdradziła, że urodziła synka, Aleksandra.

W 2021 roku rodzicami zostali także:

 • Aleksandra Mikołajczyk (córka Marysia)
 • Klemens Murańka (syn)
 • Agnieszka Więdłocha (córka)
 • Justyna Sieklucka (córka Laura)
 • Bartosz Bereszyński (syn Bruno)
 • Divine Kitenge (syn Kenzo Beni)
 • Jakub Świderski (syn)
 • Weronika Ciechowska (syn Grzegorz)
 • Agustin Egurrola (syn Oscar Agustin)
 • Wiktoria Goszcz (syn)
 • Kamil Pawelski (córka)
 • Sylwia Przybysz (córka Nela)
 • Mateusz Mosiewicz (córka)
 • Kamila Kamińska (córka Jaśmina Maria)
 • Kinga Gajewska (syn Amadeusz)
 • Michalina Sosna (córka Rozalia)
 • Katarzyna Grabowska (córka Jagoda)
 • Patrycja Szczepanowska (córka Wiktoria Hiacynta)
 • Żaklina Ta Dinh (córka Liya)
 • Olga Buława (córka Lara)
Zobacz także