Szukaj

Aleksandra Hamkało urodziła! Słodkimi zdjęciami z maluchem podzieliła się z fanami

Aleksandra Hamkało urodziła

Aleksandra Hamkało urodziła

Aleksandra Hamkało urodziła. Aktorka poinformowała o wszystkim na swoim Instagramie. Chłopiec czy dziewczynka? Słodkie zdjęcie rozczuliło internautów.

Aleksandra Hamkało to aktorka doskonale znana widzom z serialu Na dobre i na złe. Aktorka wcielała się tam w postać Julii Burskiej i szybko zyskała sympatię widzów. Później pojawiła się w kontynuacji wielkiego hitu Kogel-Mogel, gdzie pokazała swoje nowe oblicze. W komediowej odsłonie również przypadła fanom do gustu. Jej profil na Instagramie obserwuje spora liczba osób i to właśnie tam gwiazda poinformowała, że spodziewa się dziecka.

Aleksandra Hamkało w ciąży

Aktorka jest bardzo aktywna w social mediach i to właśnie za ich pomocą ogłosiła szczęśliwą nowinę. Pod koniec września zapozowała w zwiewnej sukience, która idealnie podkreśliła jej krągłości. Gwiazda podzieliła się swoim szczęściem, dopiero gdy była w zaawansowanej ciąży. Kreacja uwydatniła spory brzuszek, a przyszła mama wyglądała na niezwykle szczęśliwą. Pod postem pojawiło się setki gratulacji od fanów.

Aleksandra Hamkało w ciąży

Aleksandra Hamkało w ciąży

Aktorka nie szczędziła swoim obserwatorom uroczych kadrów z brzuszkiem w roli głównej. Od momentu ogłoszenia ciąży na jej profilu regularnie pojawiały się kolejne ujęcia, na których prezentowała swoje krągłości. Pokazała nawet swój brzuszek nago, gdy zabrała głos w sprawie niekorzystnego dla Polek wyroku trybunału konstytucyjnego.

Aleksandra Hamkało urodziła. Płeć i imię dziecka

Aleksandra Hamkało urodziła, o czym poinformowała na swoim Instagramie. Piękne zdjęcia podpisała krótko.

Mam cię!

Hamkało nie zdradziła płci i imienia malucha. Wygląda na to, że mama i dziecko czują się bardzo dobrze. Rozczuleniu internauci pospieszyli z gratulacjami.

Aleksandra Hamkało: mąż i dzieci

Aleksandra Hamkało nie debiutuje w roli mamy. Aktorka w wieku 23 lat wzięła ślub ze swoim ukochanym Filipem. Małżonkowie byli bardzo młodzi, ale ich decyzja o małżeństwie była niezwykle dojrzała. Do dzisiaj tworzą udany związek i razem wychowują 4-letnią córeczkę Jagnę, a teraz po raz kolejny będą mogli się sprawdzić w roli rodziców.


Aleksandra Hamkało urodziła

Aleksandra Hamkało urodziła

Aleksandra Hamkało urodziła

Aleksandra Hamkało urodziła

Aleksandra Hamkało w ciąży

Aleksandra Hamkało w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×