Szukaj

Aleksandra Hamkało jest w ciąży! Gwiazda właśnie pochwaliła się krągłościami

Aleksandra Hamkało

Aleksandra Hamkało

Aleksandra Hamkało jest w ciąży. Gwiazda właśnie pochwaliła się ciążowymi krągłościami. Zapozowała w sukience, która idealnie podkreśliła jej rosnący brzuszek.

Aleksandra Hamkało w show-biznesie zadebiutowała już jako 3-letnia dziewczynka, grając w reklamie telewizyjnej. Szerszej publiczności dała się poznać w 2012 roku, gdy zagrała główną rolę w dramacie Big Love. W tym samym roku została nagrodzona za najlepszy debiut aktorski. Gwiazda prowadzi też blog filmowo-kulinarny. W 2016 roku aktorka pojawiła się w serialu Na dobre i na złe. Od czterech lat wciela się w nim w postać Julii Burskiej – córki dawnych głównych bohaterów serialu, która po wielu latach postanowiła wrócić w rodzinne strony.

Aktorka od kilku lat regularnie pojawia się także na dużym ekranie. Ostatni film, w jakim mogliśmy ją zobaczyć, to Miszmasz, czyli kogel-mogel 3. Tam Ola zagrała postać Agnieszki Wolańskiej. Już za kilka miesięcy 31-letnia gwiazda seriali będzie mogła wcielić się w kolejną z wielkich ról. Tym razem jednak będzie musiała sprawdzić się w życiu prywatnym.

Aleksandra Hamkało jest w ciąży

Rok 2020 to prawdziwy baby boom w polskim show-biznesie. Nie ma miesiąca, aby w mediach nie pojawiła się informacja o kolejnym dziecku, które pojawiło się na świecie, lub o kolejnej ciężarnej mamie. Niedawno do grona świeżo upieczonych mam dołączyły Anna Lewandowska, Kasia Glinka, Małgorzata Rozenek, Agnieszka Radwańska, Maja Hyży czy Maffashion. Teraz kolorową prasę obiegła informacja o kolejnej przyszłej mamie. O ciąży poinformowała właśnie Ola Hamkało.

Gwiazda jest aktywna w social mediach i to właśnie tam postanowiła oznajmić, że razem z mężem spodziewają się dziecka. Szczęśliwa aktorka pozuje w zwiewnej sukience, która pięknie uwydatniła jej ciążowy brzuszek.

Mąż zrobił. To zdjęcie.

View this post on Instagram

Mąż zrobił. To zdjęcie.

A post shared by Aleksandra Hamkało (@olahamkalo) on

Pod zdjęciem natychmiast pojawiło się mnóstwo ciepłych słów.

  • Super. Gratuluję.
  • Co za wiadomość! Gratulacje Olu.
  • Chyba nie tylko zdjęcie. Zdrowia.
  • Wow. Gratulacje.

My również przyłączamy się do wszystkich gratulacji. Przypomnijmy, że aktorka nie debiutuje w roli mamy. Razem z mężem Filipem Kalinowskim wychowują już 4-letnią córeczkę Jagnę.


Aleksandra Hamkało w ciąży

Aleksandra Hamkało w ciąży

Aleksandra Hamkało

Aleksandra Hamkało

Aleksandra Hamkało

Aleksandra Hamkało

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×