Ida Nowakowska urodziła! Dziecko pojawiło się na świecie przed planowanym terminem

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska urodziła, o czym poinformował Super Express. Osoba z otoczenia świeżo upieczonej mamy podała szczegóły.

Ida Nowakowska od dawna marzyła o tym, by zostać mamą. O tym, że jest w szóstym miesiącu ciąży, poinformowała pod koniec stycznia na łamach Pytania na śniadanie. Jej koledzy stanęli na wysokości zadania. Gdy przyszła mama przekazała radosne wieści, otrzymała mnóstwo prezentów i serdeczności.

W jednym z wywiadów zdradziła, że jej mąż, Jack Herndon, był bardzo wzruszony, gdy dowiedział się, że zostanie tatą. Niemal natychmiast zaczął przygotowania do nowej roli:

Pozamawiał książki na temat ojcostwa i rozwoju dziecka, i tym mi naprawdę zaimponował. Uwielbiamy oglądać filmy na temat ciąży, jak przebiega i jak rozwija się miesiąc po miesiącu. To takie fascynujące – komentowała Ida Nowakowska w Fakcie.

Ida Nowakowska: płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Nowakowska na początku lutego zdradziła płeć pierwszego dziecka. Potwierdziła krążące wcześniej spekulacje i ujawniła, że razem z mężem oczekują narodzin chłopca:

Chyba możemy już zdradzić, że to będzie chłopiec! W tym samym czasie dzieci spodziewają się także moi przyjaciele. Na świat ma przyjść kilku chłopaków i dziewczynka. Mam nadzieję, że zostaną przyjaciółmi na całe życie – wyznała Ida w rozmowie z Show.

W tej samej rozmowie dodała, że jest bardzo szczęśliwa i ma nadzieję, że uda im się stworzyć z mężem dużą rodzinę:

Zawsze chciałam mieć dużą rodzinę i marzyłam o tym, żeby być mamą – wyznała.

Ida Nowakowska urodziła

Ida Nowakowska została mamą, o czym poinformował Super Express. Tabloid donosi, że dziecko gwiazdy pojawiło się na świecie pod koniec ubiegłego tygodnia, czyli kilka dni przed planowanym terminem:

 Ida urodziła w czwartek wieczorem w szpitalu przy ul. Madalińskiego. Powitała na świecie syna. W niedzielę wieczorem wróciła do domu – mówi informator tabloidu.

Kilka godzin później na profilu gwiazdy pojawił się pierwszy filmik z synkiem. Nie zdradziła imienia malucha, ale zdradziła, że urodził się 7 maja i jest bardzo podobny do taty.

Rodzicom serdecznie gratulujemy!

Już wiadomo, że urlop Idy nie potrwa długo. Jeszcze w maju przekaże polskie punkty na Eurowizji 2021, a we wrześniu wróci na plan zdjęciowy The Voice Kids.

Ida Nowakowska wybiera się na urlop macierzyński

Ida Nowakowska wybiera się na urlop macierzyński

Jak Jack Herndon poznał Idę Nowakowską?

Ida i Jack Herndon poznali się na pierwszym roku studiów na Uniwersytecie Kalifornijskim. Studiowali razem aktorstwo, wspólnie tworzyli sztukę i tak się zaprzyjaźnili. Po dwóch latach się w sobie zakochali. Jack oświadczył się Nowakowskiej w Warszawie.

W 2015 roku para wzięła ślub w polskiej parafii w Los Angeles. Na uroczystości pojawiło się 150 osób. Nie obyło się również bez wpadek. W sukni pękło ramiączko, a catering skończył się o 1 w nocy. To jednak nawet w najmniejszym stopniu nie przeszkodziło w dobrej zabawie.


Ida Nowakowska pokazała synka

Ida Nowakowska pokazała synka

Ida Nowakowska pokazała synka

Ida Nowakowska pokazała synka

Ida Nowakowska i Jack Herndon zostaną rodzicami

Ida Nowakowska i Jack Herndon zostaną rodzicami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×