Mąż Idy Nowakowskiej to prawdziwy przystojniak. Poznajcie Jacka Herndona

Ida Nowakowska z mężem

Ida Nowakowska z mężem

Kim jest Jack Herndon, mąż Idy Nowakowskiej?

Ida Nowakowska sześć lat temu wzięła udział w pierwszej edycji programu You Can Dance. Zajęła wówczas 9. miejsce. To nie podcięło jej skrzydeł. Wręcz przeciwnie. Idę zmotywowano tylko do większej pracy nad swoimi umiejętnościami. Nowakowska wyjechała do USA i to właśnie za oceanem poznała miłość swojego życia.

Wiosną 2016 Ida Nowakowska powróci do You Can Dance. W 9. edycji show będzie oceniać talent uczestników ponieważ zasiądzie w jury.

Zobacz: Edward Miszczak typuje gwiazdę wiosennej ramówki TVN [WIDEO] 

Okazuje się, że Ida w czerwcu 2015 roku wyszła za mąż za Amerykanina Jacka Herndona. Niedawno zdradziła, że ślub odbył się w polskiej parafii w Los Angeles. Na uroczystości pojawiło się 150 osób. Nie obyło się również bez wpadek. W sukni pękło ramiączko, a catering skończył się o 1 w nocy. To jednak nie przeszkodziło w dobrej zabawie.

Ida zdradziła, że z mężem poznali się na pierwszym roku studiów na Uniwersytecie Kalifornijskim. Studiowali razem aktorstwo. Wspólnie tworzyli sztukę i tak się zaprzyjaźnili. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Dwa lata trwało, nim się w sobie zakochali. Jack oświadczył się Idzie w Warszawie.

Zobaczcie w naszej galerii jak pięknie razem wyglądają. Mąż Idy Nowakowskiej to prawdziwy przystojniak.

Ida Nowakowska z mężem Jackiem Herndonem

Ida Nowakowska z mężem Jackiem Herndonem


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×