Szukaj

Ida Nowakowska ujawniła, jak jej mąż zareagował na wieść o dziecku. Wzruszające!

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska niedługo zostanie mamą. Prezenterka Pytania na śniadanie zdradziła, jak na wieść o dziecku zareagował jej mąż, Jack Herndon.

Ida Nowakowska jest w szóstym miesiącu ciąży, o czym niedawno poinformowała na antenie Pytania na śniadanie. Jej koledzy z redakcji stanęli na wysokości zadania. Obdarowali przyszłą mamę prezentami i mnóstwem serdeczności. Chociaż gwiazda TVP ukrywała swój stan przez wiele tygodni, teraz chętnie na ten temat się wypowiada.

W poniedziałek przyszła mama w rozmowie z Party zdradziła, że powita na świecie chłopca:

Chyba możemy już zdradzić, że to będzie chłopiec! W tym samym czasie dzieci spodziewają się także moi przyjaciele. Na świat ma przyjść kilku chłopaków i dziewczynka. Mam nadzieję, że zostaną przyjaciółmi na całe życie.

Ida Nowakowska zdradziła, jak zareagował jej mąż na wieść o dziecku

Nowakowska kilka godzin później zdradziła, jak na wieść o dziecku zareagował jej mąż, Jack Herndon. Powiedziała, że gdy dowiedział się, że jest w ciąży, uronił łzę wzruszenia:

Jack pochodzi z wielodzietnej rodziny i też bardzo chce, żeby nasza była duża. Kiedy dowiedział się, że jestem w ciąży był bardzo szczęśliwy. Na policzku tego twardziela pojawiła się łza szczęścia i wzruszenia.

To jednak nie koniec. Mąż Idy Nowakowskiej niemal natychmiast bardzo się zaangażował. Kupił książki na temat rozwoju dziecka, wraz z żoną ogląda edukacyjne filmy:

Pozamawiał książki na temat ojcostwa i rozwoju dziecka, i tym mi naprawdę zaimponował. Uwielbiamy oglądać filmy na temat ciąży, jak przebiega i jak rozwija się miesiąc po miesiącu. To takie fascynujące.

Ida Nowakowska zdradziła, że zarówno ona, jak i Jack, starają się, by maleństwo już od pierwszych momentów czuło miłość rodziców:

Bardzo chcemy, aby dzidziuś przede wszystkim czuł naszą miłość. Robimy wszystko, żeby rozwijał się jak najlepiej. Wiemy też, że wiele rzeczy nie zależy od nas, ale ten rozwijający się pod moim sercem mały człowiek może w przyszłości we wszystkim na nas liczyć.

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązani.


Ida Nowakowska i Jack Herndon

Ida Nowakowska i Jack Herndon

Ida Nowakowska i Jack Herndon zostaną rodzicami

Ida Nowakowska i Jack Herndon zostaną rodzicami

Ida Nowakowska, Jack Herndon

Ida Nowakowska, Jack Herndon

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×