Ida Nowakowska zdradziła płeć dziecka. To już pewne. Chłopiec czy dziewczynka?

Ida Nowakowska płeć dziecka

Ida Nowakowska płeć dziecka

Ida Nowakowska i jej mąż Jack Herndon spodziewają się pierwszego dziecka. Prowadząca Pytanie na śniadanie zdradziła płeć maluszka. Urodzi syna czy córkę?

Ida Nowakowska kilka dni temu poinformowała, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Prezenterka TVP długo starała się z mężem o powiększenie rodziny. Macierzyństwo było jej marzeniem do tego stopnia, że rozważała nawet adopcję:

Dalej moim marzeniem jest po prostu mieć dzieci i zostać mamą. Nie wiem, jaki jest plan, może ich nie będę mogła urodzić, ale wtedy znajdę inny sposób na swoje macierzyństwo – mówiła w rozmowie z Jastrząb Post.

W zeszłym tygodniu prowadząc program na żywo, gwiazda pochwaliła się, że zostanie mamą. W Pytaniu na śniadanie zapanowała wielka radość. Koledzy z planu natychmiast obsypali ją prezentami. Nie zabrakło pięknych kwiatów oraz aż dwóch tortów. Jeden z nich był tradycyjny, a drugi zrobiony z pampersów. Ida nie ukrywała swojego wielkiego wzruszenia, a z jej oczu polały się łzy.

Prowadząca śniadaniówkę jest już w 6. miesiącu ciąży, a do zeszłego tygodnia udawało jej wszystko sprytnie ukryć pod luźniejszymi kreacjami.

Ida Nowakowska zdradziła płeć dziecka. Chłopiec, czy dziewczynka?

Ida już w maju powita na świecie swoje upragnione dziecko. Kilka godzin po ogłoszeniu nowiny w Pytaniu na śniadanie gwiazda postanowiła po raz drugi oficjalnie pochwalić się swoim szczęściem. Dodała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w objęciach męża Jacka Herndona, a pod postem spłynęła na nią lawina gratulacji. Teraz gdy ciąża prezenterki nie jest już tajemnicą, przyszła mama postanowiła zdradzić kilka szczegółów.

Ida udzieliła swojego pierwszego wywiadu po ogłoszeniu ciąży magazynowi Party. Tam właśnie zdradziła, że razem z mężem oczekują narodzin syna.

Chyba możemy już zdradzić, że to będzie chłopiec! W tym samym czasie dzieci spodziewają się także moi przyjaciele. Na świat ma przyjść kilku chłopaków i dziewczynka. Mam nadzieję, że zostaną przyjaciółmi na całe życie – wyznała Ida.

Gwiazda jest bardzo szczęśliwa i ma nadzieję, że uda im się stworzyć z mężem dużą rodzinę:

Zawsze chciałam mieć dużą rodzinę i marzyłam o tym, żeby być mamą – wyznała.

Ida w końcu będzie mogła spełnić swoje wielkie marzenie o macierzyństwie. My tymczasem czekamy na kolejne zdjęcia jej ciążowych krągłości i trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.


Ida Nowakowska jest w ciąży

Ida Nowakowska jest w ciąży

Ida Nowakowska i Jack Herndon zostaną rodzicami

Ida Nowakowska i Jack Herndon zostaną rodzicami

Ida Nowakowska jest w ciąży

Ida Nowakowska jest w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×