Ciężarna Ida Nowakowska na zdjęciu z mężem dziękuje za gratulacje. Romantyczne ujęcie pary podbija internet

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska jest w ciąży. Radosne nowiny przekazała w Pytaniu na śniadanie. Prezenterka i jej mąż, Jack Herndon, już wkrótce powitają upragnione dziecko. Za liczne gratulacje przyszła mama postanowiła podziękować, publikując wyjątkowe zdjęcie.

Ida Nowakowska i jej mąż Jack Herndon już za kilka tygodni po raz pierwszy zostaną rodzicami. Prezenterka radosne wieści przekazała w programie na żywo Pytanie na śniadanie. To właśnie tam podzieliła się swoim wielkim szczęściem. Jej modlitwy zostały wysłuchane, a ona już niedługo przywita na świecie wymarzone maleństwo.

Ida otrzymała od kolegów z pracy dwa torty – piękny wypiek oraz taki zrobiony z pampersów. Wychodząc ze studia, wracała do domu z naręczem kwiatów.

Ida Nowakowska z mężem dziękują za ciążowe gratulacje

Ida i Jack bardzo chcieli zostać rodzicami. Nawet rozważali adopcję, a prezenterka marzyła o tym, żeby jeszcze w 2021 roku przytulić swoje dziecko. Długo nie mogła zajść w ciążę.

Dalej moim marzeniem jest po prostu mieć dzieci i zostać mamą. Nie wiem, jaki jest plan, może ich nie będę mogła urodzić, ale wtedy znajdę inny sposób na swoje macierzyństwo – mówiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Jej największe marzenie się spełniło. Kiedy poinformowała świat, że jest już w 6 miesiącu ciąży, na profilu Pytania na śniadanie, gdzie opublikowano zdjęcia gwiazdy, życzenia szczęścia, zdrowia i wszystkiego, co najlepsze, a także wiele wyrazów radości z powodu jej szczęścia płynęły szerokim strumieniem.

Ida Nowakowska nie mogła przejść obojętnie wobec tak wielu miłych słów i postanowiła podziękować na Instagramie, za wszelkie przejawy serdeczności. Dodała, że czuje się pobłogosławiona i że nie może się doczekać. Romantyczne czarno-białe zdjęcie z mężem dopełniło całości. Małżonkowie pozują przytuleni, a Jack czule obejmuje brzuszek żony.

THE 3 OF US…
#blessed #thankful #grateful. Dreams come true…Dziękujemy z całego serca za wszystkie życzenia!
***So thankful for all the beautiful wishes!
***LOVE LOVE LOVE #cantwait #babyyyyyy #love#pregnant #happiness #family

Ten rok zapowiada się dla Idy i jej męża wyjątkowo, a w ich życiu szykuje się prawdziwa rewolucja.


Ida Nowakowska i Jack Herndon zostaną rodzicami

Ida Nowakowska i Jack Herndon zostaną rodzicami

Ida Nowakowska jest w ciąży

Ida Nowakowska jest w ciąży

Ida Nowakowska jest w ciąży

Ida Nowakowska jest w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×