Szukaj

Joanna Kurska urodziła. Jacek Kurski został ojcem. Córka prezesa TVP otrzymała trzy imiona

Joanna Kurska urodziła

Joanna Kurska urodziła

Joanna Kurska urodziła, o czym poinformował Super Express. Tabloid ujawnił płeć i imiona dziecka prezesa TVP.

O tym, że 47-letnia Joanna Kurska jest w ciąży, poinformowano na początku 2021 roku. Tabloidy obiegły pierwsze zdjęcia, na których żona prezesa TVP pojawiała się z mocno zaokrąglonym brzuszkiem. Sami zainteresowani odnieśli się do plotek pod koniec stycznia. Ogłosili, że ich rodzina się powiększy:

Przeżywamy piękne chwile. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, nie możemy się doczekać naszego maleństwa – komentowała Joanna Kurska w rozmowie z Super Expressem.

Joanna Kurska i Jacek Kurski zostali rodzicami. Płeć dziecka

Małżonkowie oszczędnie komentowali informacje na temat dziecka. W lutym zdradzili jednak, że powitają na świecie córeczkę. Wybrali dla niej imię Anna, co dla prezesa TVP ma szczególne znaczenie. Właśnie tak miała na imię jego ukochana mama, która zmarła w 2016 roku:

Gdy moja mama trafiła do szpitala, Joanna była przy mnie. Miałem poczucie, że Bóg jedną ukochaną kobietę mi zabiera, a drugą daje Tak zresztą widziała to moja mama w naszej ostatniej rozmowie. Dlatego jestem szczęśliwy, że sama Joanna zaproponowała, by nasza córeczka miała na imię Anna po mamie. A nawet pełniej – w linii kobiet w naszej rodzinie z polskiego Podola – Anna Klara Teodora – komentował Jacek Kurski w rozmowie z Super Expressem.

Jacek Kurski czy towarzyszył żonie podczas porodu?

Jacek Kurski, chociaż bardzo chciał, nie mógł towarzyszyć żonie podczas porodu. Jak twierdził Pomponik, znalazł jednak sposób, by być jego świadkiem:

Podczas COVID w szpitalach modne stały się transmisje narodzin online i oni też chcą z tego skorzystać. Tata przywita małą Anię na ekranie komputera albo smartfona. Sprzęt jest już przygotowany i odpowiednio przetestowany – zdradził rozmówca portalu Pomponik.

Pisaliśmy o tym tutaj.

Joanna Kurska urodziła. Ania jest już na świecie

Żona prezesa TVP termin porodu miała zaplanowany na kwiecień. Joanna Kurska urodziła jednak wcześniej, a dokładniej 25 marca, o czym poinformował Super Express. Tabloid podaje, że zgodnie z zapowiedziami, na świecie pojawiła się dziewczynka:

Córeczka miała otrzymać imiona Anna Klara. Jak ustaliliśmy jednak, maleństwo ma aż trzy imiona: Anna Klara Teodora. Pierwsze wspólne dziecko państwa Kurskich mierzy 53 cm i waży 3,58 kg – czytamy w tabloidzie.

Serdecznie gratulujemy!

Gdzie Jacek Kurski poznał Joannę?

Jacek i Joanna poznali się w 2016 roku w pracy w Telewizji Polskiej. Ukochana prezesa TVP pełniła wówczas funkcję dyrektor programowej i odpowiadała m.in. za wdrożenie jesiennej ramówki. Gdy zaczęła się spotykać z Kurskim, zakończyła współpracę ze wspomnianą stacją.

Warto wspomnieć, że Jacek Kurski ze związku z poprzednią żoną, Moniką, ma troje dzieci: synów Antoniego oraz Olgierda i córkę Zuzannę. Joanna jest już mamą Filipa.


Jacek Kurski i Joanna Kurska

Jacek Kurski i Joanna Kurska

Jacek Kurski i Joanna Kurska

Jacek Kurski i Joanna KurskaPL

Jacek Kurski i Joanna Kurska

Jacek Kurski i Joanna Kurska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×