Sarsa urodziła! Do ostatniej chwili ukrywała ciążę. Dopiero teraz pokazała zdjęcie brzuszka: „Czuję, że jest to odpowiedni moment”

Sarsa z partnerem

Sarsa z partnerem

Sarsa urodziła. Gwiazda do ostatniej chwili ukrywała ciążę przed mediami. Dopiero po narodzinach pierwszego dziecka przekazała cudowne wieści.

Sarsa od wielu lat próbowała zaistnieć w show-biznesie, jednak dopiero udział w programie The Voice of Poland przyniósł jej upragnioną sławę. Przed rozpoczęciem medialnej kariery próbowała swoich sił w Must be the music i X Factorze. W 2015 roku wydała swój debiutancki singiel Naucz mnie, który okazał się wielkim hitem. Później jej kariera potoczyła się już błyskawicznie. Teraz ma już status wielkiej gwiazdy, a każda z jej kolejnych piosenek z miejsca staje się przebojem.

Piosenkarka stworzyła swój własny sceniczny wizerunek, który zdecydowanie wyróżnia ją z tłumu wokalistek. Ma charakterystyczną fryzurę, a jej teledyski są dopracowanymi w każdym szczególe. Ostatnio na dłużej zniknęła, a fani zachodzili w głowę, co się z nią dzieje. Okazuje się, że Sarsa urodziła pierwsze dziecko.

Sarsa urodziła

Sarsa została mamą, o czym właśnie poinformowała swoich fanów na Instagramie. Przez cały okres ciąży artystka nie zdradziła swoim obserwatorom, że jest w szczególnym stanie. Nie publikowała ciążowych zdjęć, a prasa i fani nie domyślili się, że razem z partnerem, Pawłem Smakulskim, zostaną rodzicami. O wszystkim poinformowała dopiero po fakcie.

W najnowszej publikacji na Instagramie zaprezentowała swój sporych rozmiarów brzuszek i oznajmiła szczęśliwą nowinę. Nie ukrywa, że jest dumna z tego, że udało jej się uniknąć medialnego szumu i sama mogła poinformować fanów o tym ważnym wydarzeniu:

Jestem szczęśliwa. Cieszę się, że mogę 'osobiście' podzielić się tym z Wami oraz, że mogę to zrobić w momencie kiedy ja czuję, że jest już odpowiedni. Dziękuję wszystkim życzliwym, którzy pozwolili mi ze spokojem celebrować każdy dzień tych wyjątkowych 9 miesięcy.

Zdjęciem obwieszczającym narodziny pochwalił się w sieci także dumny tata, który również opublikował kadr z okresu ciąży ukochanej. W opisie zdradził on, że dziecko przyszło na świat 21 stycznia tego roku. Wygląda na to, że rodzicom udało się ukryć ten fakt, aż przez trzy miesiące.

21.01.2021 – napisał pod zdjęciem.

Pod postami cały czas pojawiają się kolejne gratulacje, do których przyłącza się cała redakcja Jastrząb Post.


Sarsa urodziła

Sarsa urodziła

Sarsa urodziła

Sarsa urodziła

Sarsa — Sylwester Marzeń 2017

Sarsa — Sylwester Marzeń 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×