NewsyKatarzyna Skrzynecka wyretuszowała rodzinne zdjęcie. Teraz się tłumaczy

Katarzyna Skrzynecka wyretuszowała rodzinne zdjęcie. Teraz się tłumaczy

Katarzyna Skrzynecka odpowiedziała fance na dosadny komentarz
Katarzyna Skrzynecka odpowiedziała fance na dosadny komentarz
Źródło zdjęć: © AKPA

27.05.2024 15:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Skrzynecka to jedna z najbardziej lubianych aktorek w naszym kraju. Mimo to nawet jej zdarza się walczyć z hejterami czy nieprzychylnymi komentarzami. Na jeden z nich postanowiła odpowiedzieć.

Kasia Skrzynecka należy do gwiazd polskiego show-biznesu, które nie boją się dzielić swoim życiem prywatnym. W social mediach aktorki można znaleźć mnóstwo zdjęć z najbliższą rodziną czy z najważniejszych momentów życia. Nic dziwnego, że może pochwalić się aż 230 tysiącami obserwujących. Ostatnio dodane zdjęcie nie spodobało się jednak jednej z fanek. Na jej słowa od razu odpowiedziała Skrzynecka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Skrzynecka świętowała urodziny psa. Aktorka dodała rodzinne zdjęcie

Skrzynecka od lat słynie z dużego dystansu do siebie i świetnego poczucia humoru. Często publikuje zabawne filmiki czy zdjęcia. Ostatnio postanowiła podzielić się z fanami niezwykle ważnym dla całej familii wydarzeniem. Mianowicie ich piesek Lovi obchodził urodziny. To właśnie skłoniło aktorkę do dodania rodzinnego zdjęcia z córką, mężem i pieskiem. Niezwykle sielankowa fotografia spotkała się jednak z krytyką części fanów, a poszło o filtr nałożony na zdjęcie.

Skrzynecka odpowiedziała fance na nieprzychylny komentarz. "Dokładnie te parametry zostały użyte"

Pod zdjęciem szczęśliwej rodziny Kasi Skrzyneckiej zaroiło się oczywiście od komentarzy. Jeden z nich dotyczył nałożonego na zdjęcie filtru. Internautka zadała aktorce pytanie "Pani Kasiu, jesteście tacy fajni i piękni, po co te filtry?". Skrzynecka nie pozostawiła tego bez odpowiedzi, zaznaczając, czego konkretnie użyła podczas wykonywania tej fotografii. Jak zaznaczyła, zostały one wykorzystane, ponieważ zdjęcie robione było "pod światło".

Snapseed=》kontrast +16, nasycenie koloru +12, plastyczność obrazu 3D +16. Dokładnie te parametry filtra graficznego użyte zostały do zdjęcia robionego pod światło - odpisała internautce Skrzynecka.
Kasia Skrzynecka odpowiedziała internautce na komentarz
Kasia Skrzynecka odpowiedziała internautce na komentarz© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także