NewsyKatarzyna Glinka wyskoczyła pozałatwiać sprawy i zostawiła synka z wyjątkową opiekunką. Kto się nim zajął?

Katarzyna Glinka wyskoczyła pozałatwiać sprawy i zostawiła synka z wyjątkową opiekunką. Kto się nim zajął?

Katarzyna Glinka
Katarzyna Glinka
Marta Borkowska

25.08.2020 15:20, aktual.: 25.08.2020 15:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Glinka jakiś czas temu urodziła drugiego synka. Powitała na świecie Leo, który jest owocem miłości aktorki i jej partnera, Jarosława Bienieckiego. Od tego momentu, co jakiś czas dumni rodzice publikują na Instagramie jego nowe zdjęcia. Każde z nich natychmiast podbija serca fanów. Do takich należy między innymi to, na którym jakiś czas temu widzieliśmy śpiącego chłopca na kolanach u taty.

Katarzyna Glinka oddała maluszka w dobre ręce

Aktorka bardzo szybko wróciła do aktywności fizycznej po porodzie. Już pod koniec maja rozpoczęła ćwiczenia i o tym fakcie nie omieszkała poinformować swoje fanki w social mediach. Opublikowała wtedy fotografię, na której pozuje na macie. W opisie zdradziła, że nie czuła się najlepiej, gdyż kręgosłup powoli odmawia jej posłuszeństwa. Postanowiła więc coś z tym zrobić:

Kochane Mamusie czy dbacie o siebie i o swoje kręgosłupy??Ja po dwóch tygodniach w zgarbieniu — bo przecież karmiąc, zamiast zadbać o siebie i wygodnie usiąść dbam o młodego, żeby jak najszybciej zjadł czuję, że kręgosłup odmawia mi posłuszeństwa. Dlatego zaczynam – napisała Glinka.

Efekty ćwiczeń są widoczne gołym okiem. Aktorka błyskawicznie wraca do formy sprzed ciąży. Na dowód tego jakiś czas później zaprezentowała zdjęcie na Instagramie zrobione podczas spaceru z synkiem. Ubrana w jeansowe szorty i białą bluzkę podkreśliła swoje szczupłej kształty.

Teraz znów postanowiła zrobić coś dla siebie. W czasie kiedy młoda mama była zajęta, Leoś trafił w dobre ręce, był pod opieką cioci Wiesi. Glince udało się załatwić swoje ważne sprawy, jednak rozstanie z synkiem sprawiło, że wróciła bardzo stęskniona. Zdjęciem w czasie uścisków pochwaliła się na Instagramie. Przy okazji skierowała do obserwatorek kilka pytań.

Dziś dałam sobie prawo, żeby na kilka godzin oddać maluszka w ręce najcudowniejsze Cioci Wiesi i zrobiłam kilka ważnych rzeczy dla siebie i kiedy wróciłam dopadłam małego spragniona i stęskniona na maksa. Czasem taki oddech daje mamie siłę do nocnych wstawan na kolejnych kilka dni. Napiszcie czy robicie coś dla siebie drogie Mamuśki ? Czy to jeszcze nie czas ? - zapytała fanki na Instagramie.

W odpowiedziach mamy zgodnie przyznały, że zdarza się im zrobić co jakiś czas wolne od macierzyństwa:

  • Ja wyskoczyła na małe zakupki.
  • Mam 20-miesięczną córcię. Dzisiaj poszłam pierwszy dzień do pracy.
  • Uważam, że każda mama ma prawo wyjść i mieć czas tylko dla siebie. Chociażby to była tylko kawa w kawiarni.
  • Dzisiaj zostawiłam siostrze na 2h.

W końcu każdej mamie przydaje się odrobina wytchnienia, co jakiś czas.

Katarzyna Glinka - wózek dla synka
Katarzyna Glinka - wózek dla synka
Katarzyna Glinka z synem
Katarzyna Glinka z synem
Katarzyna Glinka - nowy dom
Katarzyna Glinka - nowy dom
Katarzyna Glinka z synkiem
Katarzyna Glinka z synkiem
Katarzyna Glinka wraca do formy sprzed ciąży
Katarzyna Glinka wraca do formy sprzed ciąży
Katarzyna Glinka
Katarzyna Glinka
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także