NewsyJoanna Racewicz w święta pastwi się nad hejterkami. Dobitnie pokazała, że nie da się OBRAŻAĆ!

Joanna Racewicz w święta pastwi się nad hejterkami. Dobitnie pokazała, że nie da się OBRAŻAĆ!

Joanna Racewicz (fot. KAPIF)
Joanna Racewicz (fot. KAPIF)
26.12.2023 14:23

Joanna Racewicz jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek telewizyjnych w Polsce. Gwiazda Polsat News ma spore grono fanów, o czym świadczy to, że na samym tylko Instagramie śledzi ją blisko 130 tys. osób. Niestety – jak niemal każda znana osoba – Racewicz ma problem z hejterami, którzy nie mogąc się przyczepić do jej osiągnięć zawodowych, atakują ją za wygląd.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, pani redaktor wyznała, że przez hejt ze strony pań przestała wierzyć w mit kobiecej solidarności.

Rzadko się wspieramy. Są takie kręgi, są takie grona. Ja sama jestem szczęśliwa w kręgu moich przyjaciółek i tam nie słychać tego typu zjadliwości. Ale dlaczego tak wiele kobiet tworzy system więzienny, gdzie są jednocześnie i więźniarkami, i strażniczkami, pilnując, żeby żadna ze współwięźniarek nie wyróżniła się ponad przeciętność? Zastanawiające i pewnie jest to materiał dla jakiegoś niezłego socjologa – oceniła.

Joanna Racewicz miażdży hejterki w Boże Narodzenie

Wieczne malkontentki nie odpuściły gwieździe nawet w okresie zadumy. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Racewicz zdecydowała się zareagować. Na InstaStories udostępniła niektóre zgryźliwe komentarze, wraz z wizerunkami ich autorek. Przy tym pozwoliła sobie na odpowiedź.

Zastanawiam się co ja mogę powiedzieć o pani... Że mi pani szkoda... bardzo – odpisała jednej z pierwszych oponentek, która bezpodstawnie przypuściła na nią atak.

Następna riposta nadeszła, gdy internautka zarzuciła pani redaktor "sztuczność".

Moja ty prawdziwości do szpiku kości. Moja ty bożonarodzeniowa dobroci dla bliźnich – brzmiała ironiczna odpowiedź gwiazdy Polsat News.

Jeszcze inna kobieta "poleciła" Racewicz zoperowanie stóp. To również nie pozostało bez odzewu.

Chętnie odwzajemniłabym ("dobrą radę" – przyp. red. Jastrząb Post), ale pani jest beznadziejnym przypadkiem – brzmiała riposta.

Myślicie, że taka taktyka zniechęci krytyczki gwiazdy do publicznego wylewania frustracji?

Joanna Racewicz (Instagram)
Joanna Racewicz (Instagram)
Joanna Racewicz (Instagram)
Joanna Racewicz (Instagram)
Joanna Racewicz (Instagram)
Joanna Racewicz (Instagram)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także