Joanna Racewicz poszła na całość i wyliczyła, co ma zrobione: „Mam w sobie więcej plastiku niż martwy wieloryb”

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz z wpisem, który wbije hejterów w fotele. Ma sztuczny nos, zęby, policzki, a nawet oczy?! To trzeba przeczytać. Brawo!

Joanna Racewicz to jedna z najbardziej cenionych dziennikarek. Lata temu pracowała w Telewizji Polskiej, jednak pożegnała się z nią za czasów Jacka Kurskiego. Dziś święci triumfy w Polsat News. Mimo tego, że ma już 48 lat na karku, wciąż zachwyca świetnym wyglądem i perfekcyjną sylwetką. Codziennie przekonują się o tym tysiące fanów, którzy obserwują ją na Instagramie.

Piękność zamieszcza w social mediach swoje zdjęcia i felietony. Dziś zwróciła uwagę na artykuł poświęcony jej wyglądowi i postanowiła odnieść się do jego treści.

Joanna Racewicz dodała mocny wpis. Co przekazała?

Pani redaktor zaczęła od zacytowania treści tekstu.

Google Alerts donosi, że znów pewien portal ogłasza śledztwo: „jak przez lata zmieniła się Joanna Racewicz” I dochodzi do wniosku: „Nie wiemy, czy to efekt osiągnięty przez dietę, czy zabiegi medycyny estetycznej (botoks bądź lipoliza). Faktem jednak jest, że twarz prezenterki wygląda znacznie smuklej niż dawniej”. Serio? Jeszcze się Wam nie znudziło? „Co ona sobie zrobiła z twarzą?” „Kiedyś była piękna” „Racewicz to podróba”. Itd itp. Zdarta płyta. Do znudzenia. Ileż można? Do zwycięstwa.

Dalej postanowiła wyręczyć hejterów, którzy żywią się tego typu treściami i żartobliwie wymieniła, co zmieniła w swoim wyglądzie. Zażartowała, że zafundowała sobie nowy nos, zęby, policzki, biust, pośladki, a nawet… oczy.

No to – ognia!‼️ Mam sztuczny nos, oczy, zęby, policzki. Do tego paznokcie, biust, tyłek i kolana. A, przepraszam. Kolana są podrobione ale to z powodu nart, a nie peselu. Starzeję się bez klasy i godności. Wieczorem odkręcam sobie ręce, wyjmuję policzki i odpinam kępy włosów i zaraz potem wrotki. Mam w sobie więcej plastiku, niż martwy wieloryb u wybrzeży Dominikany. Mną też się można zadławić. Ktoś jeszcze chce spróbować? Z ironicznym pozdrowieniem.

Do prześmiewczego tekstu załączyła selfie w lekkim makijażu.

Fani docenili jej poczucie humoru:

  • Joasiu, zapomniałaś o włosach. Moja Kochana, jesteś piękną, mądrą, inteligentną, wrażliwą, po prostu mega ciekawą osobą. I tego Ci zazdroszczą. I dobrze. Niech ich skręci z zazdrości. Kocham I podziwiam.

  • Jestem z Tobą, życzę wszystkim Twojej odwagi do bycia sobą, życzę wszystkim tez takiej autentyczności, jaka nosisz w sobie i życzę wszystkim tak dobrego serca, jakie masz Ty.

  • Wyglądać dobrze źle, wyglądać źle jeszcze gorzej…ludziom nigdy się nie dogodzi, bo często zawiść zasłania im zdolność rozsądnego myślenia… Życzę dużo odporności na takich ludzi – to tylko niektóre ich wypowiedzi.

Ironia jest dobrym orężem w walce z hejtem?


Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×