NewsyJennifer Lopez zachwyca się Benem Affleckiem. Fani niestety są innego zdania. Pod zdjęciem nagiego torsu fala krytyki

Jennifer Lopez zachwyca się Benem Affleckiem. Fani niestety są innego zdania. Pod zdjęciem nagiego torsu fala krytyki

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Krystyna Miśkiewicz
19.06.2023 10:00, aktualizacja: 19.06.2023 10:22

Jennifer Lopez to gwiazda, która już od trzech dekad pojawia się na scenie i zdobyła międzynarodową popularność. Latynoska piękność podbiła serca fanów i wylansowała wiele piosenek, które nucą jej fani z całego globu. Po wielu latach nieudanych prób znalazła też prawdziwą miłość.

Wokalistka i Ben Affleck przed dwoma dekadami byli jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Fani kibicowali tej znajomości i odliczali dni do ślubu. Narzeczeni na kilka dni przed ceremonią odwołali wesele, a po czasie ich związek dobiegł końca.

Rozstali się na 20 lat tylko po to, żeby zrozumieć, że nie potrafią bez siebie żyć. Trzy lata temu ich miłość wybuchła na nowo ze zdwojoną siłą. Tym razem nie zwlekali i najpierw pobrali się w Las Vegas, a następnie urządzili piękne wesele w posiadłości Bena.

Jennifer Lopez składa życzenia Benowi Affleckowi z okazji Dnia Ojca

Jennifer i Ben znowu są najgorętszą parą show-biznesu. Widać, że stara miłość nie rdzewieje, a oni są na to najlepszym dowodem. Chociaż zagraniczna prasa już nie raz rozpisywała się o kryzysach małżonków, to Ci swoimi uczuciami zdecydowanie zaprzeczają tym doniesieniom.

W USA obchodzony był już Dzień Ojca. Gwiazdy Hollywood chętnie chwaliły się kadrami, w których pojawiały się życzenia. Te postanowiła złożyć również Jennifer Lopez. Dodała post, w którym pokazała roznegliżowanego męża, a później kilka ich wspólnych zdjęć. Złożyła mu podziękowania.

Post z podziękowaniami dla taty. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca I Szczęśliwego Dnia Ojca dla wszystkich niesamowitych tatusiów!! Kochamy Cię i doceniamy bardziej niż kiedykolwiek będziesz wiedzieć - napisała.

Pod postem pojawiły się liczne słowa zachwytu dla pary, ale nie zabrakło też krytyki. Co nie spodobało się fanom?

Fani krytykują Jennifer Lopez

Wiadomo, że Jennifer Lopez jest matką nastoletnich już bliźniąt: Emmy i Maxa. Ojcem dzieci jest jej były mąż Marc Anthony. Wiadomo, że po rozstaniu dzieci miały znakomity kontakt ze swoim tatą i jest tak do tej pory. Kilku fanów pod postem, jaki wokalistka dodała w sieci z okazji Dnia Ojca miało jej za złe, że zapomniała w tym dniu o byłym mężu i ojcu jej pociech.

 • A Marc Anthony? To on uczynił cię matką.
 • Chyba o kimś zapom,niałaś. To nie Ben jest przecież ojcem twoich dzieci.
 • Ben jest fantastyczny, ale to komu innemu chyba należą się dzisiaj życzenia.

Jak widać nawet uwielbiana Jennifer może narazić się na krytykę.

 • Jennifer Lopez i Ben Affleck - drugi ślub
 • Ben Affleck
 • Jennifer Lopez i Ben Affleck
 • Jennifer Lopez i Ben Affleck
 • Jennifer Lopez, Ben Affleck
 • Jennifer Lopez i Ben Affleck - ślub
 • Jennifer Lopez i Ben Affleck - drugi ślub
 • Jennifer Lopez i Ben Affleck - drugi ślub
[1/8] Jennifer Lopez i Ben Affleck - drugi ślub
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także