NewsyJarosław Kret wraca do sądu z Beatą Tadlą. "Jeszcze się spotkamy"

Jarosław Kret wraca do sądu z Beatą Tadlą. "Jeszcze się spotkamy"

Jarosław Kret, Beata Tadla (fot. KAPiF)
Jarosław Kret, Beata Tadla (fot. KAPiF)
05.12.2023 08:13

Ze wszystkich kobiet, z którymi Jarosław Kret wiązała romantyczna relacja, Beata Tadla pozostaje tą najmocniej zapamiętaną. Nieformalny związek dwójki telewizyjnych osobistości o ogólnopolskiej sławie budził mnóstwo zainteresowania w latach 2013 - 2018. Koniec końców jednak miłość wyparowała, a wraz z tym przyszły sprawy sądowe. Pogodynek nie zamierza ustąpić i kontynuuje batalię z byłą partnerką.

Jarosław Kret pozwał Tadlę

W zeszłym roku spotkali się w sądzie za sprawą pozwu wystosowanego przez Kreta. Poszło o pieniądze, które zainwestował miał w ich wspólną willę w Wawrze. Oczekuje zwrotu niemałej sumy, bo aż 156 tys. zł. Do tej pory jednak nie udało mu się jeszcze wynegocjować orzeczenia sądu na swoją korzyść.

Wszystko wskazuje jednak na to, że nie odpuści. W rozmowie z portalem ShowNews przyznał wprost, że czeka go powrót do sądu. Nie wyjaśnił jednak, czy powodem jest to samo, co w przypadku wcześniejszych rozpraw.

Niestety, jeszcze się spotkamy na korytarzach sądowych. Ale nie mogę na ten temat mówić, bo zostałem do tego zobowiązany przez sąd. Nie interesuję się jej kolejnym mężem i tym, czy mieszka, czy nie mieszka w dawnym lokum. Moje życie dzieli się na pracę i dziecko, a w zasadzie przede wszystkim dziecko - powiedział.

Pogodynek poświęca czas dla syna

Jak podkreślił, bardzo dużo uwagi swojemu synowi, 13-letniemu Franciszkowi. Małgorzatę Kosturkiewicz, matkę Franka, pogodynek zostawił tuż przed porodem. Teraz jednak stara się zapewnić swojemu potomkowi godne życie:

Franek jest sercem i dusza za mną. Odrabiam z nim lekcje, uzupełniam jego wiedzę o rzeczy, których nie usłyszy w szkole. Jeździł już ze mną, pokazałem mu, gdzie studiowałem w Egipcie, byliśmy w Ziemi Świętej.

Czy Jarosław Kret znalazł sobie już nową miłość? W rozmowie z ShowNews odpowiedział lakonicznie, że nie ma na to teraz czasu.

Jarosław Kret - premiera Jak poślubić milionera
Jarosław Kret - premiera Jak poślubić milionera
Jarosław Kret. Gwiazdy Dzieciom
Jarosław Kret. Gwiazdy Dzieciom
Jarosław Kret. Gwiazdy Dzieciom
Jarosław Kret. Gwiazdy Dzieciom
Jarosław Kret
Jarosław Kret
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także