Celebryci oraz uczestnicy „Tańca z Gwiazdami” malowali z dziećmi pisanki: Paula Tumala, Kasia Vu Manh, Mariusz Węgłowski, Kamila Porczyk

Gwiazdy malują pisanki

Znani celebryci oraz popularna para z Tańca z Gwiazdami gościli na warszawskiej Pradze, gdzie razem z dziećmi z ubogich rodzin malowały świąteczne pisanki. To już kolejne spotkanie, które zostało zorganizowane w świetlicy Bazyliki u przemiłego księdza Sławka. Dla niektórych dzieciaków możliwość spotkania z gwiazdami była największą atrakcją w ich życiu. Kto wsparł akcję świąteczną?

Tradycyjnie przed Wielkanocą celebryci oraz gwiazdy wspierają liczne akcje charytatywne. Jedna z nich miała miejsce na warszawskiej Pradze, w świetlicy Bazyliki u księdza Sławka, który co roku dba, aby dzieci z ubogich rodzin miały przed świętami miłą niespodziankę. Tym razem w wydarzeniu uczestniczyły gwiazdy Tańca z Gwiazdami oraz znani z mediów celebryci. Dzieci wraz ze swoimi idolami z uśmiechem na ustach malowały wielkanocne pisanki.

W świetlicy pojawiła się piękna Paula Tumala, która tradycyjnie ubrała się jak na sesję do Playboya. Jej nagie plecy skupiały bowiem na sobie największe zainteresowanie fotoreporterów. Sporą atrakcją była także obecność popularnej pary z Tańca z Gwiazdami – Kasi Vu Manh i Mariusza Węgłowskiego.

Oprócz wymienionych gwiazd akcję wsparła także pięciokrotna mistrzyni świata w fitness – Kamila Porczyk, która obecnie jest zawodniczką MMA, a swoją siłę pokazała nosząc dzieci na rękach. W akcję malowania pisanek zaangażowała się również aktorka Monika Dubisz, aktor Aleksander Wróbel oraz Roksana Oraniec – 1 Wicemiss Supertalent Of the World.

Zobaczcie jak było wesoło.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką na wielkanocnej okładce! Świątecznej sesji towarzyszy bardzo intymny wywiad

Zobacz: Jak gwiazdy spędzają Wielkanoc? Rozenek, Bohosiewicz i Żmuda Trzebiatowska zdradziły nam swoje plany [WIDEO]

Zobacz: Małgorzata Socha bez makijażu urabia się po łokcie przed Wielkanocą. “W tle mama w akcji”


Paula Tumala

Paula Tumala

Paula Tumala

Paula Tumala

Paula Tumala

Paula Tumala

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×