Gwiazdy na wiosennej ramówce TVP: Tomaszewska, Kurzajewski, Kubicka, Gabor, Popek, Ogórek… [DUŻO ZDJĘĆ]

Gwiazdy na wiosennej ramówce TVP

Gwiazdy na wiosennej ramówce TVP

Wiosenna ramówka TVP. Na wydarzeniu pojawiła się cała plejada gwiazd telewizji publicznej. Jak wyglądały? Mamy dużo zdjęć z imprezy.

Jesienna ramówka TVP startuje już w marcu 2023 roku. Stacja przygotowała dla widzów wiele nowości. Więcej informacji na ten temat przekazano podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Pojawiła się na niej cała plejada gwiazd z Woronicza. Jak zwykle bywa przy tego typu okazjach, zaprezentowały tego dnia najpiękniejsze kreacje, w których uwiecznili je fotoreporterzy. Kto pokazał się z jak najlepszej strony? A kto zaliczył modową wpadkę? Zapoznajcie się z naszymy tekstem i galerią – i sami oceńcie.

Wiosenna ramówka TVP. Zdjęcia gwiazd

Kto pojawił się na evencie? To tylko niektóre gwiazdy: Paulina Drażba, Anna Popek, Magdalena Ogórek, Marta Kielczyk, Tomasz Stockinger, Sandra Kubicka, Karolina Chapko, Marek Krupski, Małgorzata Tomaszewska, Maciej Kurzajewski, Sebastian Karpiel-Bułecka, Viki Gabor, Kaja Paschalska, Norbi, Andrzej Grabarczyk, Mateusz Szymkowiak. Ich zdjęcia zobaczycie w galerii pod tekstem. Ku naszemu zdziwieniu, na ujęciach z gali zabrakło jednej z największych gwiazd telewizji – Kasi Cichopek.

Tomaszewska wyglądała ciekawie w białym komplecie z kapturkiem, Kurzajewski – w szarym garniturze w kratkę, białym t-shircie i sneakersach, Kubicka – w czerwonym garniturze, Popek – w wydekoltowanej sukni z głębokimi rozcięciami, a Gabor – w „kosmicznej kreacji”, na którą składały się czarne okulary, puchowa bluza i połyskujące spodnie.

Dajcie znać, kto dziś zrobił na was największe wrażenie!


Maciej Kurzajewski - wiosenna ramówka TVP

Maciej Kurzajewski - wiosenna ramówka TVP

Małgorzata Tomaszewska - wiosenna ramówka TVP

Małgorzata Tomaszewska - wiosenna ramówka TVP

Viki Gabor - wiosenna ramówka TVP

Viki Gabor - wiosenna ramówka TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×