Szukaj

Plejada gwiazd na jesiennej ramówce TVP: Kożuchowska, Szpak, Cichopek, Roznerski i Kalska, Manowska [DUŻO ZDJĘĆ]

TVP jesienna ramówka 2018

TVP jesienna ramówka 2018

Jesienna ramówka TVP

Telewizja Polska to kolejna stacja, która wyszła na przeciw swoim widzom i zaprezentowała ramówkę jesienno – zimową. Nic więc dziwnego, że w czwartkowy wieczór na czerwonym dywanie pojawiły się największe gwiazdy tej telewizji. Kogo zobaczyliśmy?

Wydarzenie jak co roku przyciągnęło prawdziwe tłumy gwiazd, chcących pochwalić się swoimi osiągnięciami, a także nowymi kreacjami. Nie ma bowiem lepszej okazji, w której można się popisać stylizacją.

Skoro mowa o Telewizji Polskiej to na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć gwiazd formatów takich jak m.in. Koło fortuny, The Voice of Poland czy Kocham Cię, Polsko!, a także seriali jak m.in. M jak miłość czy Barwy szczęścia.

Nic więc dziwnego, że na czerwonym dywanie pokazały się gwiazdy takie jak: Katarzyna Cichopek, Teresa Lipowska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Ola Szwed, Mikołaj Roznerski, Adrianna Kalaska, Tomasz Oświeńcimski, Anna Popek, Marzena Rogalska, Marcelina Zawadzka oraz Ewa Chodakowska.

Jak się prezentowali? Zajrzyjcie do naszej galerii i przekonajcie się sami.

Jacek Kurski ma już dość żony? Chowa się przed nią w pracy! „Muszę umawiać się przez sekretariat TVP”

Trudny wybór Marceliny Zawadzkiej. To dlatego odeszła z programu TVP [WIDEO]

Pilna zmiana dotycząca „M jak miłość”. TVP nie ma dobrych wieści dla fanów serialu


Małgorzata Kożuchowska – jesienna ramówka TVP 2018

Małgorzata Kożuchowska – jesienna ramówka TVP 2018

Michał Szpak – jesienna ramówka TVP 2018

Michał Szpak – jesienna ramówka TVP 2018

Marcelina Zawdzka-Jesienna ramówka TVP

Marcelina Zawdzka-Jesienna ramówka TVP 2018

Dodaj komentarz

 • RM pisze:

  Serial który leci 18 lat, czyli „M – jak miłość”, powinnien dawno zejść z anteny, tak samo „Klan”, „Barwy szczęścia” ” Na dobre i na złe” i „Ojciec Mateusz” ten ostatni, to pewnie będzie do końca świata i jeden dzień dłużej. A gwiazdy, to są na Niebie, reszcie brakuje profesjonalizmu. Wyjątkiem jest; Marzena Rogalska, Tomek Kammel, Tomek Wolny, z branży muzycznej, Michał Szpak. Robert Janowski. Z ogromną przyjemnością oglądało się program ” Jaka to melodia” jak On prowadził. No, ale trzeba wprowadzać zmiany. Wyrzucamy wartościowych profesjonalistów, wprowadzamy miernotę. Albo „misski” które dają plamy na każdy polu jak Marcelina Zawadzka, która kładzie PnŚ za każdym razem.

 • Giga pisze:

  Pani Marto – chcę taką sukienkę! Obłędna!!! Wygląda Pani uroczo.

 • Gość pisze:

  Twarza stacji gwiazda Marcelina Zawadzka… to pokazuje caly poziom stacji 😉 na zywo beztalencie bez polotu, prezenterka dwoch sformulowan i modelka dwoch min 😉 ale cycki pokaze to dostala 15 programow do „prowadzenia”

 • Gość pisze:

  Wszedzie slychac glosy ze tvp nie ma pieniedzy, sztucznosc widac po tych pseudo gwiazdach 😉

 • Gość pisze:

  Kim są ci ludzie? Oni mają przyciągnąć widzów? „Aktorzy” serialowi, drugorzędni celebryci, rzetelnych dziennikarzy zastąpili ziemcami, koreankami i ogórkami. Odpustowe stylizacje, wymuszony luz, sztuczna swojskość. Jest w czym wybierać.

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×