Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Dziś 5 rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich! Tak wygląda prawdziwa miłość! [DUŻO ZDJĘĆ]
Dziś 5 rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich! Tak wygląda prawdziwa miłość! [DUŻO ZDJĘĆ]

Dziś 5 rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich! Tak wygląda prawdziwa...

Dziś 5 rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich!...

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!
Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem...

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze...

TYLKO U NAS! Znamy IMIĘ drugiego dziecka Anny Wendzikowskiej! Prawda, że piękne?
TYLKO U NAS! Znamy IMIĘ drugiego dziecka Anny Wendzikowskiej! Prawda, że piękne?

TYLKO U NAS! Znamy IMIĘ drugiego dziecka Anny Wendzikowskiej! Prawda, że...

TYLKO U NAS! Znamy IMIĘ drugiego dziecka Anny...

Dziś sobota, 23.06.2018

Gwiazdy na Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem 2017/2018: Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Paulina Sykut, Agnieszka Hyży

Polsat Sylwester 2017Sylwester 2017 z Polsatem w Katowicach – zdjęcia

Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem była jedną z propozycji na spędzenie szampańskiej zabawy. Nowy Rok witany w Katowicach przyciągnął z pewnością przed telewizory miliony widzów, bowiem stacja tradycyjnie przygotowała sporo niespodzianek muzycznych. Sylwestrowa Moc Przebojów 2017, organizowana przez miasto oraz telewizję Polsat odbyła się na placu przed Spodkiem. Impreza rozpoczęła się o godz. 20.00.

Główną atrakcją wieczoru był oczywiście Alvaro Soler – niezwykle popularny piosenkarz, znany m.in. z przeboju Sofia. Jego piosenki, utrzymane w gorących rytmach, rozgrzały katowicką publiczność do czerwoności. Na scenie pojawiła się także przebojowa Ewa Farna, Danzel, zespół Vengaboys, uwielbiana przez widzów Sylwia Grzeszczak oraz  zespoły Boys, Enej, Golec uOrkiestra i Piersi.

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017 wystąpiła również jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia Natalia Szroeder, najgorętsza gwiazda przełomu wieków –  Michał Wiśniewski i człowiek z muzyką reggae w sercu – Mesajah. Specjalnie dla mieszkańców Katowic, którzy tak licznie od 2 lat bawili się pod Spodkiem, zagrali także wykonawcy związani z aglomeracją śląską – Feel, Sebastian Riedel i Cree oraz odkrycie Internetu – śląskie Frele.

Sylwester 2017 w Polsacie miał oczywiście swoich niezawodnych gospodarzy, to oni z wrodzona gracją przekazywali widzom horoskopy i wróżby na nadchodzący rok. Dodatkową atrakcją był fakt, że co godzinę był do wygrania samochód, a co 10 minut cenne nagrody rzeczowe. Był również tradycyjny noworoczny toast! Po północy piękne jak księżniczki Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Agnieszka Kaczorowska oraz przystojni i wiecznie młodzi Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor i Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów wznieśli szampański toast z widzami!

Warto również nadmienić, że wszystkie gwiazdy wystąpiły na ogromnej multimedialnej scenie o powierzchni 322 m kw. Widowiskowa scena była szeroka na 55 metrów i wysoka na 22. Scenografię sceny uzupełniło prawie 600 mkw. ekranów ledowych i 800 urządzeń rozświetlających. Moc nagłośnienia wynosiła 300 kW, a koncert pokazał aż 15 kamer!

Zobaczcie w naszej galerii kreacje gwiazd na Sylwestrze 2017 z Polsatem. Tak witały Nowy Rok w Katowicach.

Gwiazdy na Sylwestrze z TVP w Zakopanem 2017/2018: Luis Fonsi, Maryla Rodowicz, Margaret, Limahl

Gwiazdy na Sylwestrze z TVN w Warszawie 2017/2018: Beata Kozidrak, Kayah, Agnieszka Chylińska, Agnieszka Woźniak-Starak

Gwiazdy spektakularnie zaszalały na Sylwestra! Zobaczcie przegląd genialnych fot z Instagrama!Z jaką stacją spędzasz Sylwestra 2017?

Komentarzy: 6


Gość | 3 stycznia 2018, 21:52

Odpierduchy od Ewy Farny ciekawe cwaniaku jak Ty wyglądasz nie oceniam innych


Gość | 2 stycznia 2018, 19:15

Ewa Farna przynajmniej jako tako była odpowiednio ubrana na okazje


Gość | 2 stycznia 2018, 16:12

Najbardziej zszokowała mnie Ewa Farna – nieprawdopodobnie gruba i w kretyńskim czerwonym ubranku – no żenada – reszta może być!


Gość | 1 stycznia 2018, 18:55

Co sądzicie o ubiorze tego Alvaro Soler???masakra…….


Trejci | 1 stycznia 2018, 11:15

Tak naprawdę to tu się odbył pokaz mody a nie muzyki. No niby ładnie wszystkie panie wyglądały, ala najbardziej wyróżniała się oczywiście Ewa Farna. Nie dość, że kiczowate stroje to jeszcze ta jej wielka nadwaga. Dziewczyna powinna z nią na lepsze sposoby walczyć, bo dotychczasowe są jak widać nieskuteczne. IQgreen dołączyć trzeba do diety, więcej i ciężej ćwiczyć i nie podjadać. Sukces murowany.


Gość | 1 stycznia 2018, 03:01

Z Polsatem zawsze udana zabawa …Świetnie było !


Dodaj komentarz
×