Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

“Mamma Mia” powraca! Gwiazdy na premierze drugiej części kinowego hitu: Cher, Meryl Streep, Lily James

Mamma Mia 2, premiera w Londynie

Kiedy film wejdzie do kin w Polsce?

Gwiazdy na premierze filmu Mamma Mia 2

Wakacje to czas, gdy w show-biznesie życie nieco zamiera. Nie oznacza to jednak, że nie dzieje się zupełnie nic, a gwiazdy zamykają się w domach i czekają na jesienne przebudzenie. Wręcz przeciwnie! 16 lipca w Londynie odbyła się wielka premiera drugiej części filmu Mamma Mia. Pierwsza część pobiła rekordy popularności i wygląda na to, że druga podzieli jej los – wszystko przez gwiazdorską obsadę i ponadczasowe hity. Kto pojawił się na premierze?

Nie zabrakło pierwszoligowych celebrytów. Zjawiły się między innymi Cher, Mery Streep, Amanda Seyfried, Andy Garcia, Colin Firth z żoną czy Lily James! Na niebieskim dywanie ciężko było odwrócić od nich wzrok.

Mamma Mia 2 do polskich kin wejdzie 27 lipca.

Jak bardzo zmienili się od czasu premiery pierwszej części kinowego hitu, która miała miejsce w 2008 roku?

Zdjęcia w galerii.

Gwiazdy i przyjaciele na prezentacji biżuterii Małgorzaty Rozenek: Hanna Lis, Karolina Malinowska, Lara Gessler, Kajetan Góra

Gwiazdy na gali zamykającej festiwal filmowy w Kołobrzegu: Beata Ścibakówna, Jan Englert, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski

Wystrojona Pola Lis w niebotycznych szpilach na luksusowej kolacji z ukochanym. Tak rozpieszczają się w AngliiCzy masz zamiar pójść na ten film do kina?

×