Gwiazdy na prezentacji kolekcji Małgorzaty Rozenek: Anna Mucha, Maja Bohosiewicz, Kasia Zielińska

Gwiazdy na prezentacji kolekcji polskiej marki

Marta Żmuda Trzebiatowska, Anna Mucha, Maja Bohosiewicz… Gwiazdy na prezentacji kolekcji gadżetów dla dzieci zaprojektowanych przez Małgorzatę Rozenek. Zobacz, kto przyszedł na imprezę inauguracyjną projekt.

Małgorzata Rozenek na nudę w życiu z pewnością narzekać nie może. W ostatnim czasie regularnie pojawia się m.in. na planie zdjęciowym Projektu Lady, do którego nowego sezonu zdjęcia niedawno ruszyły. Dodatkowo co jakiś bierze udział w branżowych imprezach, z których relacje umieszcza w sieci.

Jedna z nich szczególnie była bliska jej sercu. Okazuje się, że Małgosia została projektantką i nawiązała współpracę z jedną z marek produkujących gadżety dla najmłodszych. Premiera najnowszej kolekcji odbyła się 3 kwietnia i przyciągnęła tłum gwiazd, które pokazały się w wiosennych stylizacjach.

Na czerwonym dywanie dominowała czerń i biel, nierzadko pojawiały się także kolory. Małgorzata Rozenek, która tego dnia wyglądała jak prawdziwa gwiazda, na premierze najnowszej kolekcji nie była sama. Wzięli w niej udział także m.in. Anna Mucha, Katarzyna Zielińska, Magdalena Waligorska-Lisiecka, Beata Sadowska, Karolina Nowakowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Maja Bohosiewcz.

Jak wyglądały? Zdjęcia w galerii.

Plejada gwiazd na wiosennej ramówce TVN Lifestyle: Maja Sablewska, Martyna Wojciechowska, Dorota Szelągowska, Izabela Janachowska, Magda Gessler

Gwiazdy na otwarciu luksusowego SPA Gloow me by Emuus : Tomasz Kammel, Dawid Woliński, Anna Jagodzińska, Anna Markowska

Plejada gwiazd na Sephora Trend Report 2019: Julia Wieniawa, Edyta Herbuś, Anna Jagodzińska, Anna Dereszowska, Omenaa Mensah


Małgorzata Rozenek - śniadanie prasowe polskiej marki

Małgorzata Rozenek - śniadanie prasowe polskiej marki

Anna Mucha - śniadanie prasowe polskiej marki

Anna Mucha - śniadanie prasowe polskiej marki

Katarzyna Zielińska - śniadanie prasowe polskiej marki

Katarzyna Zielińska - śniadanie prasowe polskiej marki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×