Szukaj

Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia: Małgorzata Kożuchowska, Karolina Szostak, Edyta Herbuś, Paulina Sykut

Maciej Zień, pokaz mody, 2018

Maciej Zień, pokaz mody, 2018

Kreacje gwiazd na pokazie Macieja Zienia

Dzisiaj w Warszawie swoją kolekcję na najbliższy sezon zaprezentował Maciej Zień. Projektant od lat plasuje się w czołówce najpopularniejszych kreatorów trendów w polskiej modzie. Nic więc dziwnego, że w wydarzeniu uczestniczyła cała plejada gwiazd podziwiających talent i determinację artysty, który kilka lat temu na chwilę zniknął z rynku po to, by odrodzić się niczym Fenisk z popiołów.

Maciej powrócił z sukcesem, a dowodem tego są jego spektakularne kolekcje. Po ubrania z metką Zienia sięgają topowe gwiazdy, do grona jego muz zaliczają się Małgorzata Kożuchowska, Aneta Kręglicka i Kasia Kowalska. Na prezentacji najnowszej kolekcji projektanta nie mogło ich zatem zabraknąć, w tym dwie z wymienionych wystąpiły na wybiegu jako modelki.

Na czerwonym dywanie swoje kreacje dumnie prezentowały także inne osobistości ze świata show-biznesu, wśród których były m.in.: Karolina Szostak, Paulina Sykut, Magda Modra, Joanna Horodyńska, Omenaa Mensah, Katarzyna Warnke, Edyta Herbuś, Paulina Drażba, Alicja Majewska, Angelika Mucha.

Zobaczcie stroje z dzisiejszego wieczoru. Kto wypadł najlepiej?

Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Torbicka, Karolina Szostak [DUŻO ZDJĘĆ]

Gwiazdy na otwarciu butiku Sugarfree we Wrocławiu: Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec, Paulina Sykut, Edyta Herbuś

Gwiazdy na gali Esencja Natury: Kinga Rusin, Maja Popielarska, Olivier Janiak, Irena Kamińska-Radomska, Sebastian Karpiel-Bułecka


Małgorzata Kożuchowska – pokaz Macieja Zienia, 2018

Małgorzata Kożuchowska – pokaz Macieja Zienia, 2018

Karolina Szostak – pokaz Macieja Zienia, 2018

Karolina Szostak – pokaz Macieja Zienia, 2018

Paulina Sykut – pokaz Macieja Zienia, 2018

Paulina Sykut – pokaz Macieja Zienia, 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×