Gwiazdy na premierze teledysku Ladies of Power: Gromee, Natalia Janoszek, Jakub Kucner

Ladies of Power – premiera teledysku

Ladies of Power – premiera teledysku

Cicha kobieta to nowa piosenka Ladies of Power. Teledysk do utworu miał swoją oficjalną premierę w klubie The View, na której pojawiły się gwiazdy.

Ladies of Power, czyli Damy Mocy, to niespotykany na polskim rynku muzycznym girlsband. Zespół składa się z charyzmatycznych, pięknych i energicznych artystek posiadających wieloletnie doświadczenie muzyczne. Każda z nich odnosiła niemałe sukcesy na polskich oraz zagranicznych scenach muzycznych. W jego skład wchodzą: DJ-ka, skrzypaczka elektryczna, saksofonistka oraz wokalistka. Ladies Of Power to połączenie autorskiego brzmienia z najnowszymi, światowymi trendami muzyki tanecznej.

Skład zespołu Ladies od Power:

  • Asteya Dec to przepiękna i utalentowana finalistka The Voice of Poland TVP.
  • Mavi w zespole gra na skrzypcach. Ma na swoim koncie występ z Rodem Stewartem.
  • Aretha to młoda saksofonistka, wystąpiła solo w Must be the Music. Grała również z Gromee’m support przed Mariah Carey.
  • Mia Twin to zdecydowanie najpiękniejsza DJ-ka w Polsce. Dzieliła już scenę z takimi gwiazdami jak Bob Sinclar, Disciples, czy Red Foo z zespołu LMFO!

Gwiazdy na oficjalnej premierze teledysku Ladies of Power: Cicha Kobieta

22 lutego w warszawskim klubie The View odbyła się premiera teledysku do singla zespołu Ladies Of Power – Cicha Kobieta. Zespół powstał 3 lata temu. Od tego czasu panie wciąż regularnie koncertują. Na swoim koncie mają już 3 single, ale zapowiadają premierę dwóch kolejnych.

Teledysk do Cichej kobiety został nakręcony przez Pascala Pawliszewskiego. Współpracował on już wcześniej m.in. z Viki Gabor przy klipie Superhero. Jest on nominowany do nagrody Fryderyki w kategorii Teledysk Roku.

Wszyscy zaproszeni goście zgodnie stwierdzili, że teledysk zachwyca. Natomiast koncert dziewczyn z laserami napewno zapamiętają na długo.

Na oficjalnej premierze zjawili się: Lidia Popiel, Natalia Janoszek, Jakub Kucner, Tomasz Iwan, Laura Samojłowicz, Wojtek Medyński, Gromee, Agnieszka Ludwisiak, Sabina Sago, Krzysztof Kasowski, Robert Sharif El Gendy, projektantka Eva Grygo (siostra bliźniaczka Izy Grygo/Mii z zespołu) i ekipa z polsatowskiego programu The Four.

Obejrzyjcie teledysk Ladies of Power poniżej.


Ladies of Power - Premiera teledysku Cicha Kobieta

Ladies of Power - Premiera teledysku Cicha Kobieta

Natalia Janoszek -Premiera teledysku Cicha Kobieta

Natalia Janoszek -Premiera teledysku Cicha Kobieta

Robert Sharif El Gendy - Premiera teledysku Cicha Kobieta

Robert Sharif El Gendy - Premiera teledysku Cicha Kobieta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×