Inauguracja kampanii „Badaj się Regularnie”: ciężarna Kliment, Kamińska, Kurdej-Szatan z synem, Kaczorowska z mężem, Kalska i Herbuś

Inauguracja kampanii Badaj się Regularnie. Jak wyglądały gwiazdy?

Inauguracja kampanii Badaj się Regularnie. Jak wyglądały gwiazdy?

Największe sławy pojawiły się na inauguracji  kampanii Badaj się Regularnie. Jak się zaprezentowały na zdjęciach? Piękne kreacje. 

W piątek jedna z klinik medycznych w Warszawie zainaugurowała kampanię Badaj się Regularnie. Akcja poświęcona profilaktyce została poparta przez pokaźne grono ambasadorek. Zjawiły się one na specjalnej konferencji prasowej i zapozowały do zdjęć. Wśród nich znalazły się najbardziej znane influencerki wokalistki i aktorki. Jedna z nich, ciężarna Lenka Kliment, wezwała do badań również panów.

Coraz częściej zwraca się uwagę kobietom na to, aby zadbały o prawidłową profilaktykę swojego ciała. Szczególnie mówi się o badaniach piersi. Jednak faceci przecież też muszą regularnie się badać – powiedziała w trakcie spotkania.

Również jej mąż, Jan Kliment, zachwalał walory częstego badania się.

Co jakiś czas dobrze zrobić sobie ogólne badania. Bardzo mało mówi się również chociażby o podejrzanych znamionach. Ostatnio przez takie schorzenie zmarł nasz przyjaciel. Pani doktor z kliniki, podczas ostatniej wizyty bardzo dokładnie sprawdzała jedno z moich znamion. Dobrze chociaż raz na rok przejść badania całego ciała – dodał.

Agnieszka Kaczorowska-Pela, która zjawiła się na konferencji z mężem, powiedziała, że bardzo zachęca go do tego, aby brał profilaktykę na poważnie.

Zachęciłam swojego męża, aby regularnie stawiał się na badaniach. Mówię o tej akcji również na swoim Instagramie, aby zachęcić do takiego zwyczaju również wszystkich moich obserwujących – wyznała.

Wypowiedziała się też Adriana Kalska.

Dla każdego człowieka najważniejsze powinno być zdrowie. Jeśli nie ma zdrowia to wszystkie inne elementy naszej codzienności są zaburzone. Warto regularnie się badać i zapobiegać chorobom, a nie je leczyć. Staram się przypominać o tym moim najbliższym. Często inne rzeczy są dla nas ważniejsze, a potem budzimy się za późno – trafnie podsumowała.

Trudno nie zgodzić się z takim przekazem.

Inauguracja kampanii Badaj się Regularnie. Jak wyglądały gwiazdy?

Nie tylko Klimentowie, Agnieszka Kaczorowska z mężem i Adriana Kalska zjawiły się na spotkaniu. Fotoreporterom udało się też sfotografować Basię Kurdej-Szatan z synem, HenrykiemKamilę KamińskąAnnę Oberc oraz Edytę Herbuś. Zdjęcia wszystkich wymienionych osób zobaczycie w galerii pod tekstem.

Które kreacje sław najbardziej przypadły wam do gustu?


Lenka Klimentowa, Jan Kliment - Inauguracja kampanii

Lenka Klimentowa, Jan Kliment - Inauguracja kampanii "Badaj się Regularnie"

Lenka Klimentowa, Jan Kliment - Inauguracja kampanii

Lenka Klimentowa, Jan Kliment - Inauguracja kampanii "Badaj się Regularnie"

Maciej Pela, Agnieszka Kaczorowska-Pela - Inauguracja kampanii

Maciej Pela, Agnieszka Kaczorowska-Pela - Inauguracja kampanii "Badaj się Regularnie"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×