Gwiazdy na imprezie w hotelu Ibis Styles: Julia Wróblewska, Ola Kot, Anna Gzyra, Mateusz Szymkowiak

Ibisz Style zdjęcia z imprezy

Hotel Ibis Style zorganizował wystawę zatytułowaną #ibisStyleByUs, w której udział wzięły gwiazd. Wśród gości pojawili się m.in. Ola Kot, Julia Wróblewska, Mateusz Szymkowiak, gwiazdy Big Brothera oraz finaliści konkursu Mister Polski.

Sezon imprez w pełni. Za nami jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń ostatnich tygodni – prezentacja wystawy #ibisStylesByUs z gościnnym udziałem gwiazd.

W hotelu Ibis Styles zorganizowano prezentację niezwykłych zdjęć zwycięzców międzynarodowego konkursu. Nie była to jednak jedyna atrakcja. Na gości czekały także warsztaty z wykonywania świec żelowych i komponowania ogrodów i lasów w szkle oraz wyjątkowy kurs fotograficzny. Najbardziej wyczekiwanym punktem programu był pokaz kuchni molekularnej i wspólne dekorowanie muffinów.

To kolejny (i na pewno nie ostatni) event w hotelu Ibis Style, dzięki któremu gwiazdy mogły miło i mądrze spędzić ze sobą czas – czytamy na łamach serwisu awpress.pl.

Na wydarzeniu obecni byli m.in.: Katarzyna Paskuda, Laura Samojłowicz, Ola Kot, Anna Gzyra, Izabela Zwierzyńska, Julia Wróblewska, agentka gwiazd Aldona Wleklak, a także gwiazdy Big Brothera: Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska, oraz trójka finalistów konkursu Mister Polski. Imprezę poprowadził niezawodny i bardzo przystojny dziennikarz TVP, Mateusz Szymkowiak.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Gwiazdy na pokazie włoskiej bielizny: Anna Popek, Patrycja Wieja, Monika Lewczuk, Anna Samusionek


Ola Kot – #ibisStylesByUs, impreza w hotelu Ibis Style

scena z: Ola Kot, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Julia Wróblewska – #ibisStylesByUs, impreza w hotelu Ibis Style

Julia Wróblewska – #ibisStylesByUs, impreza w hotelu Ibis Style

Anna Gzyra – #ibisStylesByUs, impreza w hotelu Ibis Style

Anna Gzyra – #ibisStylesByUs, impreza w hotelu Ibis Style

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×