Gwiazdy na „Viva Photo Awards 2021”: Weronika Rosati, Agnieszka Sienkiewicz, Katarzyna Zdanowicz

Gwiazdy na Viva Photo Awards 2021

Gwiazdy na Viva Photo Awards 2021

Weronika Rosati, Agnieszka Sienkiewicz, Katarzyna Zdanowicz, Karolina Szostak... Gwiazdy na Viva Photo Awards 2021. Zdjęcia.

3 grudnia gwiazdy pojawiły się na rozstrzygnięciu trzynastej edycji konkursu fotograficznego Viva Photo Awards 2021. Pierwsza odsłona wydarzenia miała w 2008 roku. Grono światowej klasy fotografów nagradza laureatów za wyjątkowe prace w różnych kategoriach. W tym roku kapituła postanowiła przyznać nagrody w kategoriach: Portret, Reportaż, Natura, Fashion, Beauty. Na rozstrzygnięciu pojawiła się plejada gwiazd. Kto pozował fotoreporterom?

Gwiazdy na Viva Photo Awards 2021. Kto się pojawił?

Po poluzowaniu restrykcji spowodowanych koronawirusem gwiazdy chętnie wróciły na imprezy. Panie mają pretekst, żeby pokazać się w świetnych stylizacjach, a ponownie skrzętnie z tego korzystają,  dumnie towarzysząc swoim wybrankom. Specjalną okazją, żeby wyjść z domu, był konkurs fotograficzny Viva Photo Awards 2021.

Fotoreporterom na ściance pozowali: Beata Tadla, Michał Cebula, Weronika Rosati, Katarzyna Zdanowicz, Marcela Leszczak, Michał Koterski, Agnieszka Sienkiewicz, Karolina Szostak, Bogna Sworowska.

Zobacz: Marcela Leszczak wróciła do Miśka i zmieniła się nie do poznania. W nowej fryzurze wygląda dyskusyjnie. Poprzednia chyba była lepsza

Uwagę przyciągała Agnieszka Sienkiewicz, która w krótkiej ciemnoróżowej sukience z głębokim dekoltem wyglądała obłędnie. Jeszcze niedawno ulubienica widzów opowiadała o zmaganiach z powrotem do formy sprzed drugiej ciąży, a już zachwyca.

Zdjęcia w naszej galerii.

Viva Photo Awards 2021. Wyniki

Trzynasta edycja konkursu fotograficznego Viva Photo Awards 2021 została rozstrzygnięta. Prace oceniało jury w składzie: światowej sławy fotokompozytor Ryszard Horowitz – przewodniczący, projektantka mody Gosia Baczyńska, fotografka i portrecistka Marlena Bielińska, fotoreporter Chris Niedenthal, redaktor naczelna magazynu VIVA! i serwisu viva.pl. Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska, dyrektor artystyczny Edipresse Polska Marek Knap.

Oto wyniki:

  • Grand Prix, Portret – Mikołaj Marczuk, „Tajemniczy Świat”
  • Reportaż, Ewa Dworczyk, seria zdjęć „Miłość pod Giewontem”
  • Natura, Jacek Świercz, „Vestrahorn”
  • Fashion, Aleksandra Jabłońska, „Ewa”
  • Beauty, Radosław Rędzikowski, „Diversity”

Laureatom gratulujemy.


Karolina Szostak - Viva Photo Awards 2021

Karolina Szostak - Viva Photo Awards 2021

Agnieszka Sienkiewicz - Viva Photo Awards 2021

Agnieszka Sienkiewicz - Viva Photo Awards 2021

Weronika Rosati - Viva Photo Awards 2021

Weronika Rosati - Viva Photo Awards 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×