Tłum gwiazdy na pokazie mody: Kasia Glinka, Beata Ścibakówna, Ewa Kasprzyk, Joanna Racewicz, Lidia Popiel, Grażyna Wolszczak…

Gwiazdy na spotkaniu Deni Cler

Gwiazdy na spotkaniu Deni Cler

Gwiazdy tłumnie pojawiły się na zorganizowanym w piątkowe przedpołudnie evencie. Kto brylował przed fotoreporterami na czerwonym dywanie? Nie zabrakło znanych nazwisk. 

Gwiazdy uwielbiają błyszczeć w blasku fleszy i wiadomo o tym nie od dzisiaj. Jest to dla nich szczególnie ważne, ponieważ to pewnego rodzaju forma promocji, ale też okazja do spotkania się w większym gronie, na co zazwyczaj brakuje czasu w napiętych grafikach.

Większość ze znanych i lubianych chętnie przyjmuje zaproszenia na kolejne eventy, gdzie mogą brylować przed fotoreporterami. Najdłuższa przerwa w tego typu wydarzeniach miała miejsce w pandemii koronawirusa. Zdaje się, że po tym czasie gwiazdy mocno zatęskniły za salonowym życiem i jeszcze chętniej pojawiają się na czerwonych dywanach.

Szczególną popularnością cieszą się pokazy mody. Te gromadzą prawdziwe tłumy znanych nazwisk i tak też było w czwartkowe przedpołudnie, gdy cała plejada zameldowała się na prezentacji nowej kolekcji marki Deni Cler.

Gwiazdy na pokazie Deni Cler. Kto się pojawił?

Nowa kolekcja na jesień i zimę znanej marki odzieżowej już pojawiła się w sklepach, a do jednego z butików zostały zaproszone gwiazdy, które tłumnie przybyły na prezentację ubrań. Widać było, że impreza cieszy się sporym zainteresowaniem zwłaszcza wśród znanych pań, które nie tylko natychmiast zaczęły przeglądać odzież na wieszakach, ale wcześniej chętnie pozowały do zdjęć na ściance. Kto pojawił się na czerwonym dywanie?

W czwartkowe przedpołudnie na pokazie nie zabrakło: Katarzyny Glinki, Ewy Kasprzyk, Lidii Popiel, Grażyny Wolszczak, Joanny Racewicz, Marioli Bojarskiej-Ferenc, Beaty Ścibakówny, Marty Kuligowskiej, Natalii Jakuły, Izabeli Kuny.

Miłośniczki mody nie tylko przeglądały kreacje, ale same zadbały o niebanalne stylizacje. Wśród trendów na tej imprezie zdecydowanie przeważała sportowa elegancja.

Zdjęcia gwiazd, które wzięły udział w wydarzeniu, zobaczycie w naszej galerii. Czyja stylizacja wpadła wam w oko?


Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Komentarze

 • Gość pisze:

  Mariola najlepiej, tak jak kobieta powinna wyglądać

 • Gość pisze:

  Kurcze znowu chyba fotograf nawalił. Może poza Glinką wszystkie Panie wyszły jakieś takie niezbyt zadbane. Ja nie mówię że trzeba przychodzić w balowych kiecach ale włoski to wypadałoby umyć i jakoś ułożyć bo każda z Pań wygląda jakby miała włosy nieumyte wręcz przetłuszczonej poza Wolszczak i Glinką. Stylizacje raczej takie na wyjście do galerii jak mówi się teraz na centra handlowe gdzie idą polatać po sklepach a nie na pokaz mody

  • Glinka dobra do kabaretu pisze:

   Nie zgadzam się co do Glinki. Fatalnie umalowana – plamy bronzera na policzkach widoczne na kilometr – nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać, fatalnie ubrana, niska i takie spodnie? Nie masz oczu, czy jesteś z jej agencji i chcesz zwrócić uwagę wszystkich na swoją klientkę??

 • Gość pisze:

  Pani Katarzyna Glinka wygląda piękne młodo i naturalnie

 • Gość pisze:

  Wolszczak i Ścibakówna tragedia

 • Gość pisze:

  Racewicz umiał Berry Wolszczak dama już nie wie jak się odmłodzić Popiel no cóż wydaje się samo postarzający nie wiem o co chodzi, nie rozumiem jej Bojarska gdyby nie podpis pod zdjęciem to bym nie poznała .Co się z tymi kobietami porobiło.

 • Jola pisze:

  Pani Popiel świetnie, reszta przeciętnie albo beznadziejnie jak pani Wolszczak.

 • Gość pisze:

  Katarzynka Glinka nie pasuje do tych podstarzałych Pań.

  • GośćBATISTE pisze:

   Wygląda jak clown, sama sobie te rumience namalowała? Bronzerem?! Czy ona lustra nie ma? Czy ona nie wie, jaki kosmetyk do czego służy? To nie kobieta, tylko facet.

 • Gość Toja pisze:

  Najwyraźniej nasze celebrytki nie dorosły do pokazów mody. Ubiory beznadziejne, a Ścibakowej na wyjście do śmietnika się nada.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×